Tamron 70-300mm F/4.5-6.3 Di III RXD pro Sony FE


Objektiv, Typ objektivu: teleobjektiv, Vhodný pro formát snímače: Full Frame, APS-C, Pro žánr: země, Min. ohnisková vzdálenost: 70 mm, Světelnost objektivu: 6,3 min., 4.5 max., Typ bajonetu: Sony E, Stabilizace obrazu, Zabudovaný AF motor, Min. zaostřovací vzdálenost: 80 cm. Více info


Cena 14 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 145 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Teleobjektiv Tamron 70-300 mm f/4,5-6,3 pro fullframe bezzrcadlovky SONY-E je nejlehčí a nejmenší ve své kategorii.

Kompaktní teleskopický objektiv

Teleobjektiv se zoomem je určen pro plnoformátové bezzrcadlovky Sony FE. Má lehkou a kompaktní konstrukci s průměrem filtru 67 mm, takže se snadno přenáší. Jasné snímky i za nepříznivých světelných podmínek zajišťuje světelnost f/4,5-6,3. S délkou 148 mm a hmotností 545 g je to jeden z nejlehčích a nejmenších objektivů 70-300 mm.

Vynikající optický výkon

Kromě neuvěřitelně kompaktních rozměrů se Tamron zaměřil také na výkon. Optická konstrukce složená z 15 LD členů v 10 skupinách je zabudována a uspořádána do štíhlého těla objektivu tak, aby se co nejvíce zabránilo chromatické aberaci. Objektiv je určen pro začínající i zkušené fotografy.

Krokový motor RXD

Tento pohon automatického ostření obsahuje snímač, který reaguje na pohyb motoru RXD a zajišťuje velmi rychlé a přesné ostření se skvělými výsledky při kontinuálním ostření nebo natáčení videa. Tichý motor ostření je pro filmaře velkou výhodou.

Voděodolná konstrukce

Má fluorovanou povrchovou úpravu a voděodolnou konstrukci, a vy tak můžete vyrazit na svou oblíbenou túru do hor nebo k vodě. Přední strana čočky je navíc potažena speciální fluoridovou vrstvou, která chrání před vodou a mastnotou. Zámek Zoomlock oceníte při přepravě objektivu nebo při přenášení objektivu za opaskem. To chrání zejména před nechtěným vysunutím trubky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max. světelnost objektivu 4.5
Min. ohnisková vzdálenost 70 mm
Max. ohnisková vzdálenost 300 mm
Typ bajonetu Sony E
Typ objektivu teleobjektiv
Stabilizace obrazu Ano
Vhodný pro formát snímače APS-C, Full Frame
Min. světelnost objektivu 6,3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tamron 70-300mm F/4.5-6.3 Di III RXD pro Sony FE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi