Takira Float Koloběžka

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Konstrukce stvořená pro rychlost

Použitím kvalitních 200 mm PU koleček s dlouhou výdrží je koloběžka Takira Float ideálním společníkem při jízdě v rámci kratších vzdáleností. Rychlost kterou dokážete dosáhnout je navýšena použitím ložisek ABEC7 a nemusíte se obávat ani ztráty kontroly, protože díky nožní brzdě zůstanete vždy nad věcí.

Od nejmenších po největších

Nezáleží na tom, zda využíváte koloběžku vy cestou do práce, nebo vaše děti (od 7 let) na zábavu nebo do školy, prostřednictvím možnosti nastavení výšky řídítek ve 3 stupních budete všichni jezdit komfortně. Rozsah nastavitelnosti vyhovuje všem s výškou od 120 cm do 190 cm. Spolu s maximální nosností 100 kg je koloběžka Takira Float opravdu vhodná pro celou rodinu.

Bezpečí a komfort při každé jízdě

Bezpečnost při jízdě je jedním z hlavních aspektů, na které se hledí při vybírání kvalitní koloběžky. Takira Float disponuje měkkými, gumovými rukojeťmi AS-soft grips na řídítkách se šířkou 37,5 cm a protiskluzovou nášlapnou plochou, zajišťujícími perfektní stabilitu. Pohodlná jízda je na druhé straně zaručena pružením, které se nachází vpředu i vzadu, čímž si svoji jízdu vždy užijete.

Snadné skládání a manipulace

Při cestě vlakem, autem nebo při procházení přes těžký terén určitě využijete možnost jednoduchého složení koloběžky Takira Float. Stačí stisknout jedno tlačítko, jednoduše sklopit rukojeti a koloběžka se zmenší na kompaktní velikost. Spolu s praktickým popruhem a váhou jen 4,4 kg bude její nošení hračkou. Během několika vteřin si ji pak znovu dokážete složit a pokračovat na cestě ke svému cíli.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Barva
    černá Barva
  • Maximální nosnost
    100 Kg Maximální nosnost
  • Určení
    univerzální Určení

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 37,5 cm
Výška: 104 cm
Hloubka: 84 cm
Hmotnost: 4,4 Kg

Obsah balení

Obsah balení: koloběžka

Další vlastnosti

Maximální nosnost: 100 Kg
Určení: univerzální

Ostatní

Kód produktu: 10032637

Všechny parametry

Recenze Takira Float Koloběžka

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Takira Float Koloběžka