Synology MR2200ac

Zobrazit


WiFi router, Frekvenční pásmo: 5 GHz, Wi-Fi standardy: 802.11ac, Šifrování: Mix WPA2/WPA, Přenosová rychlost 2,4 GHz: 400 Mbps, Přenosová rychlost 5 GHz: 1733 Mbps, LAN 1 ×, Přenosová rychlost RJ-45: 1000 Mbps Mbps, WAN: 1, USB 1 ×. Více info


Cena 4 090 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 41 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Wi-Fi router Synology MR2200ac v klasickém černém provedení pracuje v 2,4GHz i v 5GHz pásmu. Podporuje standardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac a šifrování WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPA2/WPA3-Personal, WPA3-Personal/Enterprise a Opportunistic Wireless Encryption (OWE). Je vybaven rozhraními Gigabit LAN, Gigabit WLAN a USB 3.0. Směrovač ve spolupráci s dalšími kompatibilními zařízeními dokáže vytvořit jednotnou mesh síť, jejíž zprávu usnadní služba Wi-Fi Connect. Ve službě Safe Access vytvoříte profil pro každého uživatele, pro všechny budoucí zařízení, pro IoT zařízení i profil pro hosty.

Wi-Fi síť pro celou domácnost

Wi-Fi router Synology MR2200ac spolupracující s dalšími kompatibilními zařízeními dokáže vytvořit mesh síť, která poskytne spolehlivé bezdrátové připojení. S konfigurací sítě vám pomůže služba Wi-Fi Connect. Zařízení pracuje v 2,4GHz i v 5GHz pásmu a na vzájemnou komunikaci mezi dalšími směrovači v síti využívá samostatné 5GHz pásmo, aby byla zajištěna nejlepší datová propustnost pro všechna zařízení. Router podporuje standardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac.

Bezpečný online svět pro vaše děti

Pomocí služby Safe Access můžete upravit pravidla pro každé dítě, aniž byste museli řešit nastavení rodičovské kontroly na všech jejich zařízeních. V přehledném menu každému uživateli vytvoříte profil, ve kterém budete spravovat všechna zařízení současně. Také zde můžete vytvořit jeden profil pro všechny budoucí zařízení, jeden profil pro hosty a jeden profil pro IoT zařízení. Nechybí možnost nastavení časových omezení ani možnost zablokování stránek s nevhodným obsahem.

Ochrana připojených zařízení

Kromě samotných uživatelů je třeba chránit i připojená zařízení. Zařízení má několik vrstev ochrany, pomocí kterých chrání vaši síť před každodenními útoky. O zabezpečený bezdrátový přenos dat se stará šifrování WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPA2/WPA3-Personal, WPA3-Personal/Enterprise a Opportunistic Wireless Encryption (OWE).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi standardy 802.11ac
Frekvence 5 GHz
LAN 1
Prenosová rýchlosť RJ-45 1000 Mbps Mbps

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Synology MR2200ac

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Žaneta

5. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Všechny produkty Synology jsou top!
  • pouze cena