Synology DS220j bílé

Zobrazit


NAS, Verze Realtek RTD1296, Základní frekvence procesoru: 1,4 GHz, Počet pozic pro disk: 2, Velikost disku 3.5 ", SATA, Podporovaný RAID: RAID 6, USB 3.0 2 ×, LAN 1 ×, bílá. Více info


Cena 4 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 49 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Datové úložiště NAS Synology DS220j v bílé barvě tvoří řešení centralizovaného úložiště s možností sdílení souborů do všech zařízení v domácnosti. Uvnitř se nachází prostor pro dva 2,5/3,5" SATA HDD disk. O chod zařízení se postará procesor QuadCore 1,4 GHz a operační paměť RAM o velikosti 512 MB. K dispozici nabízí připojení GLAN, 2× USB 3.0. Ve výbavě má DNS server, VPN, mail server, RAID a další praktické funkce.

Privátní cloud s jednoduchým používáním pro každého

Zařízení Synology DS220j je základní dvojšachtové zařízení NAS určené pro uskladnění a sdílení fotografií, videí a dokumentů domácnostem a osobním uživatelům. Řešení privátního cloudu vychází z oceňovaného operačního systému DiskStation Manager (DSM), které nabízí intuitivní uživatelské rozhraní a bezpečnou ochranu dat umožňující snadné zálohování digitálních zdrojů z počítače a mobilních zařízení bez dalších nákladů.

Přehrávání obsahu na vaši televizi

Proměňte zařízení Synology NAS na domácí multimediální centrum a přenášejte digitální datový proud do svých oblíbených elektronických zařízení, například počítačů, mobilních zařízení, televizorů Samsung TV, televizorů Apple TV, zařízení Google Chromecast nebo do zařízení DLNA.

Technologie Synology Hybrid RAID (SHR)

Správa úložiště je díky technologii Synology Hybrid RAID (SHR) velmi jednoduchá. SHR je automatizovaný systém správy svazků RAID, umožňující snadno vytvářet a rozšiřovat svazky úložiště a migrovat typy RAID, aby byly potřebné podrobnosti o nastavení svazků RAID. Technologie SHR nabízí redundanci 1 disku, zajišťující ochranu dat v případě selhání disků.

 • Cenově přijatelný - Technologie SHR maximalizuje datovou kapacitu vašeho systému RAID, pokud se použijí různé velikosti disků HDD.
 • Snadná správa - Nové uživatele bez rozsáhlých technických znalostí, kteří chtějí chránit svá data pomocí technologie RAID, provede všemi kroky první instalace pohodlný průvodce instalací.
 • Možnost rozšíření - Nové disky můžete za chodu přidávat jediným kliknutím v aplikaci Správce úložiště.
 • Flexibilita - Při vytváření svazku si můžete předem zvolit plán a ponechat prázdný nepřidělený prostor pro budoucí využití.

Centralizované řešení zálohování

Komplexní řešení zálohování více verzí od společnosti Synology chrání digitální datové zdroje v počítačích s OS Windows a Mac a mobilních telefonech s Android a iOS před škodlivými útoky, včetně stále častěji se vyskytujících hrozeb randsomware na bázi šifrování.

Bezproblémová integrace s mobilními zařízeními

Mobilní aplikace Synology jsou navrženy tak, aby zajistily rychlý a bezpečný přístup k datům bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Používá systém Synology SDM

 • Souborový server - Výkonná vestavěná správa souborů a služeb sdílení
 • Multimédia - Kompletní multimediální řešení pro správu, přenos a přehrávání
 • Uživatelské rozhraní systému DSM - Oceňovaný operační systém s intuitivním uživatelským rozhraním a výkonnými funkcemi
 • Zabezpečení - Komplexní integrované a neustále aktualizované bezpečnostní nástroje určené k ochraně zařízení před vyvíjejícími se hrozbami
 • Hyper Backup - Uchovejte více verzí záloh s přírůstkovým zálohováním na úrovni bloku mezi verzemi
 • Všestranný server - ušetřete další investice integrací různých síťových služeb, webových či poštovních služeb a aplikaci pro správu do zařízení NAS

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvence procesoru 1.4 GHz
Počet USB 3.0 portů 2
Rozhraní disku SATA
LAN 1
Počet pozic pro disk 2
Rychlost čtení 112 Mb/s.
Velikost disku 3.5 Palec
Podporovaný RAID RAID 6
Podporované služby CIFS/AFP/NFS/FTP/WebDAV
Název procesoru Realtek RTD1296
Kapacita 32 TB
Podporovaný formát disku 3,5 palca, 2,5 palca

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Synology DS220j bílé

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Pavel

26. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • síťové připojení
 • Automatické rzrcadklení
 • aplikace
 • nic

naprosto exkluzivní a spolehlivý výrobek s dobrou podporou


Dominik

6. 2. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno