Synology DiskStation DS218play

6 999 Kč ? Ušetříte 8 % 6 449 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 64,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Univerzální datové úložiště SYNOLOGY DS218play v černé barvě se dvěma šachtami pro 3.5 "/2.5" disk je ideální zařízení pro spolehlivé zálohování a sdílení souborů. Disponuje čtyřjádrovým čipem spojeným s 1 GB DDR4 pamětí. Maximální kapacita disků vložených do NAS jednotky může činit až 2 x 12 TB. Milovníky audiovizuální zábavy potěší hardwarový video převodník 10bitové H.265 (HEVC), MPEG-4 Part 2, MPEG-2, VC-1 s maximální rozlišením 4K (4096x2160 bodů). Konektivitu a připojení zařízení zajistí rozhraní 1 x 1GbE LAN RJ-45 a 2 x USB 3.0. Uživatelské rozhraní zabezpečí operační systém DiskStation Manager disponující širokou řadou aplikací a nástrojů pro zvýšení produktivity. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 8 %

Popis produktu

Vysoký výkon

Univerzální úložiště SYNOLOGY DS218play disponuje 4 - jádrovým procesorem CPU Realtek RTD1296 (64-bit) s taktovací frekvencí 1,4 GHz se systémem hardwarového šifrování a 1 GB pamětí typu DDR4, což zajistí stabilní a bezproblémový provoz. Nabídne vám tak vysoké rychlosti při šifrovaném sekvenčním čtení a zápisu až 112 MB/s. Zařízení je vybaveno dvěma šachtami pro 3,5 "nebo 2,5" disky a poskytne maximální diskovou kapacitu 2 x 12 TB.

Vychutnejte si 4K videa i na cestách

Díky systému hardwarového překódování systém podporuje překódování rozlišení 4K (Ultra HD) a to prostřednictvím služeb Video Station a DS video. V jednom kanále s 10-bitovým kodekem H.265 umožní převod v reálném čase na nižší rozlišení, takže vaše videa budete moci sledovat na televizoru, či mobilním zařízení, které rozlišení 4K nepodporuje. Tak si je vychutnáte i na cestách a to bez jakéhokoliv omezení.

Přístup k multimédiím kdekoliv a kdykoliv

S důmyslně navrženými aplikacemi Synology získáte na mobilním zařízení bezpečný přístup k vašim datům bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Služba Video Station poskytne snadnou správu filmů, videí a televizních pořadů a jejich přenos do jiných zařízení. Efektivní organizaci a sdílení fotografií umožní služba Photo Station. Osobní hudební centrum Audio Station inteligentně seřadí vaše hudební soubory a zajistí jejich bezproblémový přenos, přičemž podporuje také bezztrátové formáty.

Služba Cloud Station Backup

Technologie přírůstkového zálohování v reálném čase umožní data uložená v počítači okamžitě zálohovat do zařízení při minimálním využití systémových prostředků. Služba rozdělí čerstvě změněnou část na menší části, čímž ve srovnání s běžnými postupy výrazně omezí využití zdrojů systému. V případě objemných dat tak předchází ztrátám způsobeným během neočekávaného přerušení v průběhu cyklu zálohování.

Služba Cloud Station Suite

Sada Cloud Station Suite zajistí automatickou synchronizaci všech změn, které byly provedeny v souborech do dalších zařízení, například do počítačů a mobilních zařízení. Zároveň díky zachování více verzí dat umožní obnovit soubory z předchozího časového bodu. K dispozici je také možnost selektivní synchronizace na základě formátu a velikosti souboru. Všechny úpravy provedené offline se po opětovném připojení k internetu automaticky synchronizují, takže se vyhnete možným ztrátám.

Funkce QuickConnect

Díky funkci QuickConnect získáte jednoduchý přístup k multimediálním či pracovním souborům bez komplikovaných nastavení. Intuitivní nástroj umožní připojení prostřednictvím snadno přizpůsobitelných adres, zásluhou čehož se k datům dostanete na libovolném počítači nebo mobilním zařízení rychle a bez problémů.

Provedení přívětivé k životnímu prostředí

Kompaktní tělo úložiště SYNOLOGY DS218play se vyznačuje pevnou konstrukcí černé barvy, která zajistí nízkou spotřebu energie - 5,16 W v režimu spánku HDD a 16,79 W při přístupu. O stavu vás seznámí 4 světelné indikátory, které se spolu s tlačítko a kontrolkou napájení nacházejí na čelní straně přístroje. Vzadu se nachází ventilátor zajišťující optimální teplotu při provozu a rozhraní 1 x 1GbE LAN RJ-45 a 2 x USB 3.0, které zajistí široké možnosti konektivity. Na zařízení je také slot pro bezpečnostní kabel Kingston.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Frekvence procesoru 1,4 GHz
  • Počet pozic pro disk 2
  • Počet disků 2
  • Velikost disku 3.5
  • Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1
  • Typická spotřeba 16,79 W

Další vlastnosti

Značka: Synology
Počet disků: 2
Podporovaný RAID: RAID 0, RAID 1
Podporované služby: Sdílení souborů,FTP server

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 270 mm
Výška: 120 mm
Hloubka: 290 cm
Hmotnosť: 1,863 Kg

Procesor

? Frekvence procesoru: 1,4 GHz
Verze procesoru: Realtek RTD1296

Datové uložiště

Rozhraní disku: SATA III
Počet pozic pro disk: 2
Rychlost čtení: 112 Mb/s.
Velikost disku: 3.5

Konektivita

LAN: 1

Energetické údaje

Max.spotřeba: 16,79 W
Typická spotřeba: 16,79 W
Stand-by spotř.(pohotov.): 5,16 W

Ostatní

Kód produktu: DS218PLAY

Všechny parametry

Recenze Synology DiskStation DS218play

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Synology DiskStation DS218play