Synology DS120j bílé


NAS, Procesor Marvell, Verze Armada 3700, Základní frekvence procesoru: 0,8 GHz, Počet pozic pro disk: 1, Velikost disku 3.5 ", SATA, Podporovaný RAID: RAID 6, USB 2.0 2 ×, LAN 1 ×, bílá. Více info


Cena 2 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 30 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Datové úložiště NAS Synology DS120j v bílé barvě tvoří řešení centralizovaného úložiště s možností sdílení souborů do všech zařízení v domácnosti. Uvnitř se nachází prostor pro jeden 2,5/3,5" SATA HDD disk. O chod zařízení se postará procesor DualCore 800 MHz a operační paměť RAM o velikosti 512 MB. K dispozici nabízí připojení GLAN, 2× USB 2.0. Ve výbavě má DNS server, VPN, mail server a další praktické funkce.

Ideální první zařízení NAS pro každého

Zařízení Synology DS120j představuje řešení centralizovaného úložiště, které umožňuje sdílet rodinné fotografie a videa do všech zařízení v domácnosti, včetně počítačů a mobilních telefonů.

Bezproblémová integrace s mobilními zařízeními

Mobilní aplikace Synology jsou navrženy tak, aby zajistily rychlý a bezpečný přístup k datům bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Centralizované řešení zálohování

Komplexní řešení zálohování více verzí od společnosti Synology chrání digitální datové zdroje v počítačích s OS Windows a Mac a mobilních telefonech s Android a iOS před škodlivými útoky, včetně stále častěji se vyskytujících hrozeb randsomware na bázi šifrování.

Snadný přístup k souborům pomocí QuickConnect

Snadný přístup k souborům na servery Synology NAS přes internet bez dalšího nastavování pravidel pro předávání portů, DDNS nebo jiných komplikovaných síťových nastavení. Funkce QuickConnect umožňuje připojení prostřednictvím bezpečně přizpůsobené adresy, takže na libovolném zařízení připojeném k internetu lze bez dalších nákladů okamžitě získat přístup k multimediálním či pracovním souborům.

Používá systém Synology SDM

  • Souborový server - Výkonná vestavěná správa souborů a služeb sdílení
  • Multimédia - Kompletní multimediální řešení pro správu, přenos a přehrávání
  • Uživatelské rozhraní systému DSM - Oceňovaný operační systém s intuitivním uživatelským rozhraním a výkonnými funkcemi
  • Zabezpečení - Komplexní integrované a neustále aktualizované bezpečnostní nástroje určené k ochraně zařízení před vyvíjejícími se hrozbami
  • Hyper Backup - Uchovejte více verzí záloh s přírůstkovým zálohováním na úrovni bloku mezi verzemi

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvence procesoru 0.8 GHz
Počet USB 2.0 portů 2
Rozhraní disku SATA
LAN 1
Počet pozic pro disk 1
Rychlost čtení 112 Mb/s.
Velikost disku 3.5 Palec
Podporovaný RAID RAID 6
Podporované služby CIFS/AFP/NFS/FTP/WebDAV
Název procesoru Marvell Armada 3700
Kapacita 16 TB
Podporovaný formát disku 3,5 palca, 2,5 palca

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Synology DS120j bílé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno