Synology DiskStation DS118

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 509,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Výkonné univerzální úložiště SYNOLOGY DS118 v černé barvě vám prostřednictvím jedné vyčleněné 3,5 "(2,5") šachty s maximální kapacitou vloženého disku 12 TB poskytne prostor pro zálohování a přenos dat. Je vybaveno 4-jádrovým čipem spojeným s 1 GB pamětí typu DDR4. Vyniká vysokými rychlostmi přenosu dat a to 113 MB / s při sekvenčním čtení a 112 MB / s při zápisu. Přítomné rozhraní 1 x 1GbE LAN RJ-45 a 2 x USB 3.0 zajistí široké možnosti konektivity. Milovníky audiovizuální zábavy potěší hardwarový video převodník 10bitové H.265 (HEVC), MPEG-4 Part 2, MPEG-2, VC-1. Operačním systémem je DiskStation Manager. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Vysoký výkon v kompaktním těle

4-jádrový čip CPU spolu s 1 GB pamětí typu DDR4, kterým bylo zařízení vybaveno, je zárukou bezproblémového chodu a stability provozu zařízení i při náročnějších úkolech. Úložiště vám nabídne vysoké rychlosti přenosu dat a to 113 MB/s při sekvenčním čtení a 112 MB/s při zápisu, což oceníte tak při domácím jakož i pracovním využití. Pomocí přítomno rozhraní 1 x 1GbE LAN RJ-45 a 2 x USB 3.0 zkopírujete soubory s extrémní rychlostí.

Snadná správa souborů

Rozšířené možnosti správy a sdílení souborů vám poskytne nástroj File Station, který vám usnadní práci a zvýší produktivitu. Disponuje nástroji pro filtrování, což umožní přehlednou a snadnou organizaci, zálohování a sdílení souborů pomocí jediného odkazu. Z protokolů podporuje FTP, AFP, NFS, WebDAV a SMB, přičemž je plně kompatibilní s libovolným prostředím. Přenášejte prostřednictvím Synology DiskStation DS118 hudbu, fotografie a videa na DLNA kompatibilní zařízení, jako jsou například herní konzole či DLNA televizory a to bez nutnosti předchozího nastavení.

Multimediální server 4K

Zařízení umožňuje zásluhou možnosti překódování videa ve formátu 10-bit 4K H.265 převod a přehrávání 4K souborů i na počítačích a mobilních zařízeních, které tento formát nepodporují. Tak získáte přístup k vašemu oblíbenému multimediálnímu obsahu kdekoliv a kdykoliv. Díky široké škále mobilních aplikací budete mít všechna data uložená na vašem NAS zařízení Synology DiskStation DS118 vždy zpřístupněny a k dispozici.

Služba Cloud Station Backup

Technologie přírůstkového zálohování v reálném čase umožní data uložená v počítači okamžitě zálohovat do zařízení při minimálním využití systémových prostředků. Služba rozdělí čerstvě změněnou část na menší části, čímž ve srovnání s běžnými postupy výrazně omezí využití zdrojů systému. V případě objemných dat tak předchází ztrátám způsobeným během neočekávaného přerušení v průběhu cyklu zálohování.

Služba Cloud Station Suite

Sada Cloud Station Suite zajistí automatickou synchronizaci všech změn, které byly provedeny v souborech do dalších zařízení, například do počítačů a mobilních zařízení. Zároveň díky zachování více verzí dat umožní obnovit soubory z předchozího časového bodu. K dispozici je také možnost selektivní synchronizace na základě formátu a velikosti souboru. Všechny úpravy provedené offline se po opětovném připojení k internetu automaticky synchronizují, takže se vyhnete možným ztrátám.

Funkce QuickConnect

Díky funkci QuickConnect získáte jednoduchý přístup k multimediálním či pracovním souborům bez komplikovaných nastavení. Intuitivní nástroj umožní připojení prostřednictvím snadno přizpůsobitelných adres, zásluhou čehož se k datům dostanete na libovolném počítači nebo mobilním zařízení rychle a bez problémů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Frekvence procesoru 1,4 GHz
  • Počet pozic pro disk 1
  • Počet disků 1
  • Velikost disku 3.5
  • Typická spotřeba 9,44 W

Další vlastnosti

Značka: Synology
Počet disků: 1
Podporované služby: Sdílení souborů,iSCSI

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 240 mm
Výška: 90 mm
Hloubka: 280 cm
Hmotnost: 1,347 Kg

Procesor

? Frekvence procesoru: 1,4 GHz
Verze procesoru: Realtek RTD1296

Datové uložiště

Rozhraní disku: SATA III
Počet pozic pro disk: 1
Rychlost čtení: 113 Mb/s.
Velikost disku: 3.5

Konektivita

LAN: 1

Energetické údaje

Max.spotřeba: 9,44 W
Typická spotřeba: 9,44 W
Stand-by spotř.(pohotov.): 4,22 W

Ostatní

Kód produktu: DS118

Všechny parametry

Recenze Synology DiskStation DS118

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Synology DiskStation DS118