Super Mario Maker 2

Super Mario Maker 2 přichází exkluzivně na herní konzoli Nintendo Switch. Pusťte uzdu svojí fantazie a vytvářejte nové a netradiční úrovně, nyní s větším výběrem objektů a pomocí mnoha rozličných nástrojů. Na výběr budete mít spoustu nových nástrah a prvků, budete moci vytvářet pohyblivé cesty, skluzavky a klidně budete moci vytvořit vodní svět v oblacích nebo se proletět v létajícím hrnci. Svoje úrovně pak budete moci testovat a upravovat podle potřeb, abyste je mohli pohodlně projít. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vytvářejte nové úrovně a sdílejte je

Super Mario Maker 2 přichází se spoustou možností, které vám umožní vytvářet úplně nové úrovně. Jejich obtížnost a provedení bude zcela ve vaší režii. V této verzi naleznete nepřeberné množství nových prvků a nástrah. Svoje úrovně budete moci testovat a po dokončení je sdílet s ostatními hráči. Při tvorbě budete také moci využít kooperační režim a vytvářet nové úrovně spolu se svým kamarádem.

Postavte zámek

Ve hře Super Mario Maker 2 je ukrytý také příběh, ve kterém budete pomáhat princezně znovu postavit její zámek. K tomu budete potřebovat sbírat mince v rozličných a zajímavých úrovních, které vás překvapí vždy něčím novým.

Původní i moderní styl

Své úrovně budete moci vytvářet v úplně původním grafickém zpracování ve stylu Super Mario Bros., dále pak ve stylu Super Mario Bros. 3 a Super Mario World. Můžete tak vyzkoušet všechny styly s původními prvky a zvuky, které dobře znáte a přidat si úplně nové. Pokud preferujete moderní zpracování tak i vám hra nabídne stylovou a moderní grafiku se spoustou nových zvuků a prvků. Výsledek je tak pouze na vás.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium Game card
  • Platforma Nintendo Switch
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Nintendo
Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 105 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 60 g
Hloubka: 11 mm

Další parametry

Handheld mód: Ano

Ostatní

Kód produktu: NSS669

Všechny parametry

Recenze Super Mario Maker 2

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Super Mario Maker 2