Sudio B1 bílá

  • Výprodej

Bezdrátová sluchátka, za uši, Barva bílá, Bluetooth, 5.2, Výdrž baterie: 6 h, Vestavěný mikrofon, Přijímání hovorů, Certifikace IPX4, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Bez jediného kabelu. Více info


Cena 1 498 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Sudio B1 v bílém provedení s technologií přenosu zvuku přes lícní kosti, Bluetooth 5.2, integrovaným mikrofonem a výdrží baterie až 6 hodin.

Sudio B1

Sluchátka Sudio B1 využívají technologii otevřených sluchátek, která vedou zvuk přímo skrze lícní kosti, takže jasně slyšíte své okolí i svou oblíbenou hudbu. Sluchátka jsou vodotěsná s krytím IPX4, takže se nemusíte obávat deštivého počasí. Kvalita zvuku je čistá, jasná a prostorová, což vám umožní vnímat i okolní zvuky.

  • Sluchátka na lícní kosti

  • Bezdrátový přenos hudby a telefonních hovorů

  • Bluetooth 5.2

  • Velmi lehká konstrukce

  • Voděodolnost IPX4

Vysoce kvalitní zvuk a pohodlný design

Sluchátka se postarají o kvalitní přenos vašich oblíbených skladeb díky technologii Bone conduction - přenosu zvuku přes lícní kosti. Jsou navržena tak, aby poskytovala čistý zvuk s dobrým rozsahem a citlivostí. Mají minimalistický a lehký design, který dobře přiléhá k hlavě, takže jsou pohodlná na cestování i při sportu.

Bluetooth 5.2

Sluchátka jsou navržena pro maximální svobodu poslechu, protože díky technologii Bluetooth je lze snadno připojit k řadě zařízení bez nutnosti kabelu. Verze Bluetooth 5.2 zajišťuje snadné automatické párování, větší stabilitu signálu a delší výdrž. Na jedno nabití vám zpříjemní volný čas až na 6 hodin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení za uši

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sudio B1 bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi