Subnautica: Below Zero hra pro PS4


Médium: BLU-RAY, Platforma: PS4, Typ hry: Adventury, Lokalizace: anglická. Více info

Platforma


Cena 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 8 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Dobrodružná hra Subnautica: Below Zero je určena pro herní konzoli PlayStation 4. Přináší návrat do oblíbeného světa 4546B. Nechte se unést mrazivou mimozemskou planetou, ať už v podvodných biomech nebo v nelítostných zamrzlých terénech. Příběh se odehrává rok po oblíbeném prvním díle. Vyrábějte si nástroje k přežití, spravujte si zásoby, porazte divokou zvěř při průzkumu světa, pilotujte ponorky, ale zejména - přežijte. Hra má české titulky.

Recenze na hru Subnautica: Below Zero

Záhady planety 4546B

Na planetu 4546B jste přišli hledat odpovědi a bez odhalení pravdy a tajemství neodejdete. Riskujete všechno, abyste se na ni dostali a odkryli její temné tajemství.

Přežití je klíčové

Sbírejte a shromažďujte cenné materiály, vyrábějte si nástroje k přežití, dávejte si pozor na hlad a žízeň, zatímco bojujete s nelítostnými mrazivými podmínkami a krvelačnou zvěří, která vás vidí jako další chutné sousto. Subnautica: Below Zero přináší dechberoucí dobrodružství ve spojení s dramatickou hrou o přežití.

Vydejte se na průzkum

Ponořte se do jedinečných podvodných či mrazivých terénních biomů. Ty poskytnou kromě vzácných a klíčových materiálů i odpovědi, které tak urputně hledáte.

Postavte si vlastní tábor

Pomocí sbírání surovin a materiálů si můžete vytvořit vlastní domov na nehostinné planetě 4546B. Právě vaše základny budou nedílnou součástí vašeho přežití a zároveň vás ochrání nejen před nelítostnou divočinou, ale i před nebezpečným prostředím.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Adventury
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Subnautica: Below Zero hra pro PS4

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi