SteelSeries Prime+


Myš, Podsvícení, Typ senzoru: optická, 18000 DPI, Provedení: Kabelové, USB-C, Délka kabelu: 2 m, Podporovaný OS: Windows 10, černá. Více info


Cena 1 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 20 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní myš SteelSeries Prime+ v černém provedení poskytne hráči dokonalou kontrolu nad hrou. Precizní snímání zajistí optický senzor TrueMove Pro+ s přizpůsobitelným rozlišením do 18 000 DPI, 450 IPS a zrychlením 50G. Disponuje 6 programovatelnými tlačítky, vestavěným OLED displejem v spodní části, sekundárním senzorem zdvihu, mechanickými spínači hlavních tlačítek Prestige OM s životností až 100 milionů stlačení a nastavitelným RGB podsvícením. Myš se připojuje pomocí USB kabelu s délkou 2 m, přičemž je kompatibilní s Windows, macOS, Xbox a Linux. Na správu vlastností myši poslouží software SteelSeries Engine 3.15.1+.

Revoluční mechanické spínače

Hlavní tlačítka herní myši SteelSeries Prime+ jsou vybaveny inovativními mechanickými spínači Prestige OM s životností až 100 milionů kliknutí, které ke spuštění využívají kombinaci neodymových magnetů a infračerveného paprsku pro bleskovou odezvu ve hře.

Precizní přesnost

Precizní snímání zajistí optický senzor TrueMove Pro+, který byl vyvinut ve spolupráci s předním výrobcem snímačů PixArt. Díky nastavitelnému rozlišení do 18 000 DPI, 450 IPS a zrychlení 50G bude trackování přesné a rychlé. Součástí je i sekundární senzor zdvihu, který snímá vzdálenost od povrchu pro co nejcitlivější trackování.

Jednoduché přizpůsobení

Myš má ve výbavě nad snímačem vestavěný OLED displej, který spolu s přilehlým tlačítkem umožní jednoduchou správu nastavení, včetně hodnoty DPI a RGB podsvícení. A to vše v reálném čase bez nutnosti dalšího softwaru.

Design navržen profesionálními hráči

Jedinečně tvarovaný design s texturovaným protiskluzovým povrchem, hmotností jen 71 gramů sníží namáhání ruky a zajistí tak pohodlné používání i během dlouhých herních maratonů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB-C
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 18000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí SteelSeries Prime+

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi