Status 478503 GASTRO (6L)

589 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 5,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vakuovací box Status 478503 GASTRO o objemu 6L. Nádoba a víko jsou z průhledného materiálu, který je z vysoce kvalitního "Eastman tritan TM" materiálu, který je zdravotně nezávadný, trvanlivý a neobsahuje BPA. Těsnící části jsou z hygienicky a pro potraviny nezávadného silikonu. Jeho použití se doporučuje hlavně pro všechny druhy restaurací, školních a závodních jídelně, fast foodů a bufetů, kde se používá větší množství čerstvých surovin a jídel, ale využití si najde i v domácnosti, hlavní tam kde se připravuje větší množství jídel a je třeba je déle, kvalitní a hygienické uskladnění. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Vakuovací box Status GASTRO 478503, 6L

  • Pro profesionální kuchyně
  • Objem nádoby 6L
  • Vhodné pro všechny druhy restaurací, školních a závodních jídelně, fast foodů a bufetů
  • Vhodné i pro domácnosti
  • Uchovává potraviny až 4x déle
  • Těsnící části jsou z hygienicky a pro potraviny nezávadného silikonu
  • Vysoce kvalitní materál "Eastman tritan TM"
  • V balení nádoba a víko

Vakuovací box

Nádoba a víko jsou z průhledného materiálu. Takže pěkně vidíte, co je uvnitř a také to v jakém stavu jsou potraviny. Nádoby jsou skladovatelné ve všech velikostech. Liší se pouze výškou takže se davu jednoduchou uskladnit jeden do druhého a nezabírají mnoho místa. Vchnáky jsou univerzální. Použité materiály mají certifikáty pro použití s ​​potravinami, jsou dlouhodobě pužívateľné, trvanlivé a "BPA FREE". Jsou určeny pro použití v chladničkách a mrazničkách. Neabsorbují vůně a barviva z uskladněných potravin.

Snadné používání

Vakuovací box Status 478503 GASTRO disponuje 6l objemem a nabízí snadnou manipulaci. Nádobu naplňte potravinami maximálně do 2,5cm pod okraj. Přivřete víčkem. Umístěte elektrickou akumulátorovou STATUS profesionální pumpu do středu nad odsávací otvor. Stiskněte vypínač pumpy a začne se odsávání vzduchu. Vakuování se automaticky zastaví, když se dosáhne potřebná úroveň vakua. Vaše potraviny jsou bezpečně uloženy ve vakuu. Vakuovací boxy umístěte do chladničky nebo chladné tmavé místnosti určené k uskladňování potravin. Na otevření nádoby nejprve stiskněte silikonový víčko uprostřed víka. Uslyšíte nasávání vzduchu. Nyní můžete bezpečně otevřít víko nádoby a vybrat uschované potraviny. Čas potřebný k vytvoření vakua záleží od objemu boxu a množství potravin v boxy. Vakuovací sady se obsluhují velmi snadno, rychle a zachovávají potraviny čerstvé delší dobu. Ochraňují potraviny před ztrátou kalorických hodnot, minerálů, vitamínů, vůni a chuti.Na odkládání ve vakuu jsou vhodné téměř všechny druhy potravin, čerstvé, tepelně předpřipravené i vařené např. zelenina, maso, sýry, chléb, pečivo, těstoviny atd.

Údržba

Před prvním použitím je vhodné box a víko umýt v tekoucí vlažné vodě. Box lze mýt pod tekoucí teplou vodou nebo v myčce nádobí. Doporučuje se používat běžné mycí prostředky. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, abrazivní houbičky na mytí nádobí i silné čisticí prostředky, které mohou poškrábat box, poškodit silikonové těsnící části a ventil.

Upozornění: Ke vakuovací GASTRO boxem je NUTNÉ zakoupit speciální extra výkonnou STATUS profesionální elektrickou akumulátorovou vakuovací pumpu STA 159400.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Materiál plast
  • Objem 6000 ml

Další vlastnosti

Značka: Status
Objem: 6000 ml

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: průhledná
Šířka: 26 cm
Výška: 18 cm
Hloubka: 26 cm

Materiál

Materiál: plast

Ostatní

Kód produktu: 478503

Všechny parametry

Recenze Status 478503 GASTRO (6L)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se