Star Wars: Vzestup Skywalkera - Blu-ray film

Sci-fi film z vesmírného prostředí, Star Wars: Vzestup Skywalkera, je na Blu-ray. Finální boj ságy se blíží ke konci. Temná strana síly tiše v pozadí po celá léta chystala plány, jak získat plnou moc a nadvládu. Rey stále hledá odpověď na to, kdo vlastně je. Trénink Jediů ji postaví před náročné rozhodnutí. Odboj pod vedením generálky Lei dává dohromady ty, kteří jsou ochotni bojovat za mír a svobodu celé galaxie. Star Wars: Vzestup Skywalkera je na 2 Blu-ray discích, společně i s bonusy (Příběh Skywalker, Tvory ve filmu, scény z natáčení a další). Film je s českým dabingem v kvalitě Dolby Digital 5.1. Zobrazit celý popis

Popis produktu

 

Velkolepé ukončení ságy

Speciální trailer k Star Wars: Vzestup Skywalkera

 

Boj stále pokračuje

Film Star Wars: Vzestup Skywalkera je velkým ukončením vesmírné ságy, jejímž základem od samého počátku byl boj mezi světlou a temnou stranou síly. Vlastní hodnoty, vlastní pravidla, rozdílné pohledy na fungování světa. Po mnoha letech a generacích Jediů a Sithů souboj stále pokračuje. Rivalita současné generace mezi Rey a Kylo Renem neskončila. Každý z nich je přesvědčen, že prosazuje správné hodnoty a dělá správná rozhodnutí. Nicméně, nastávají momenty, kdy o sobě začnou pochybovat.

Těžké rozhodnutí

Rey podstupuje trénink Jedi, který jí pomůže najít v sobě mír. Stále hledá pravdu, kdo vlastně je. Ta je ukryta v jejím nitru, ale Rey se ji bojí odhalit. Na druhé straně, Kylo Ren se vydává do dávného chrámu Sithů. Tam kromě toho, kdo stojí za celým plánem temné strany síly, zjistí i pravdu o Rey. V boji ve starých zříceninách Hvězdy smrti se Rey dozvídá pravdu, která ji postaví před náročné rozhodnutí. Pochybnosti v ní začnou vyvolávat neklid, které nejsou dobrým znakem pro Jediů. Není však jediná, kdo o sobě začne pochybovat. Kylo Ren a jeho odhodlání pro temnou stranu síly se narušilo.

Plány odboje

Jeden boj musí zvládnout Rey a ten druhý je v rukou odboje. Počty odboje jsou malé a oni vědí, že porazit nepřátelskou flotilu se jim tak snadno nepodaří. Pokusí se proto povolat do finálního boje všech z galaxie, kteří jsou ochotni ještě jednou vyletět za nadějí o mír a svobodu.

Tváří vůči obávanému nepříteli

Pochybnosti Rey ji zavedou do chrámu Sithů. Bude muset podstoupit náročný boj, který se po celou dobu odehrával v jejím nitru. Ten, z něhož mají všichni strach, se pokusí získat Rey na svou stranu. Nicméně, naděje nikdy neumírá. Protože jen společnými silami se jim podaří sjednotit a porazit zlo.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ média Blu-ray
  • Kategorie Sci-fi
  • Znění české

Další vlastnosti

Značka: Magic box
Kategorie: Sci-fi
Znění: české
Titulky: české
Trvání: 142 min.
Režie: J.J. Abrams
Originální název: Star Wars: The Rise of Skywalker

Multimédia

Typ média: Blu-ray

Ostatní

Kód produktu: D01261

Všechny parametry

Recenze Star Wars: Vzestup Skywalkera - Blu-ray film

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Star Wars: Vzestup Skywalkera - Blu-ray film