Popis produktu

Akční hra Star Wars Jedi: Fallen Order z pohledu třetí osoby klade důraz na vyprávění příběhu, ve kterém se pokusíte vy, bývalý žák řádu Jedi, dokončit svůj výcvik dříve, než se Impérium dozví o plánu na obnovu řádu. Svobodně můžete zkoumat prastaré lesy, džungli i unikátní biotopy. Při zkoumání i při výcviku vám pomůže bývalý rytíř řádu Jedi, pilot a nebojácný droid. Hra s anglickou lokalizací je určena pro počítač. Dodává se na DVD disku.

Nový rytíř Jedi

Vy, jako bývalý žák řádu rytířů Jedi, se pokusíte dokončit výcvik dříve, než se Impérium dozví o plánu na obnovu tohoto společenství. V ději postaveném na vyprávění příběhu musíte uniknout před Impériem, v čemž vám pomůže bývalý rytíř Jedi, pilot i odvážný droid.

Prozkoumejte galaxii

Pralesy, džungli i unikátní biotopy můžete prozkoumávat zcela bez omezení. Objevením nových schopností budete mít více možností, jak překonat nebezpečný terén. Dávejte si však pozor, protože Impérium vám bude neustále v patách.

Bojový systém

Hra Star Wars Jedi: Fallen Order disponuje propracovaným bojovým systémem. Budete moci útočit, krýt se i uhýbat. Po malém tréninku pochopíte drobné detaily boje, které vám pomohou k tomu, abyste se stali jedním z nejlepších rytířů Jedi.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry Akční
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Star Wars Jedi: Fallen Order PC hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi