Stadler Form Paul černý

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 74,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Horkovzdušný ohřívač Stadler Form Paul v černé barvě se může pochlubit inovativní adaptivní tepelnou technologií Adaptive Heat. Prostřednictvím této technologie dosáhne požadované teploty pomocí automatické regulace tepelného výkonu. Teplotu uhlídá s přesností ± 1 °C. Ovládání je zajištěno prostřednictvím snadno ovladatelného dotykového panelu pro přesné nastavení teploty nebo dálkovým ovládáním. Stadler Form Paul pracuje i jako klasický ventilátor. Disponuje omyvatelným vzduchovým filtrem, masivním kovovým podstavcem pro ochranu před převrhnutím a funkcí otáčení pro rovnoměrnou distribuci vzduchu v místnosti až 30 m² / 75 m³. Hlučnost dosahuje 30 - 50 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Elegantní pomocník

Teplovzdušný ventilátor Stadler Form Paul je elegantní designový spotrebič, který doplní vaší domácnost. Je vybavený moderní adaptivní technologií Adaptive Heat. Prostřednictvím této technologie dosáhnete vždy požadované teploty. Díky designu a hezké černé barvě se bude ventilátor hodit do každého pokoje.

Technologie Adaptive Heat

Udržování teploty je díky této technologii maximálně důsledné a účinné. Teplota je sledovaná s přesností ± 1 °C. Čím je rozdíl mezi aktuální a požadovanou teplotou menší, tím nižší je výkon přístroje. Ohřívač je tedy velmi účinný, úsporný a ne příliš hlučný.

Vlastnosti

Intuitivně jednoduché je ovládaní. To je zabezpečené prostřednictvím dotykového panelu s LCD displejem. Displej je plně dotykový. Nastavíte si pomocí něho režim ventilátoru, teplotu a oscilaci až 90°. K dispozici je i dálkový ovladač. S režimem otáčení teplovzdušný ohřívač zabezpečí rovnoměrnou distribuci vzduchu v celé místnosti. Spotřebič můžete použít i v koupelně. Další klíčové vlastnosti:

  • příkon 800 - 2000 W
  • možnost použití jako ventilátoru
  • termostat
  • 8 rychlostí
  • hlučnost 30 - 50 dB
  • pro použití v místnostech do 30 m2

Je vybavený špičkovým příslušenstvím. Masivní podstavec zabraňuje převrhnutí a umyvatelný prachový filtr čistí vzduch od nežádoucích částic. Krytí IP21 zaručuje, že ho můžete použít i v koupelně.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 50 db
  • Dálkové ovládání Ano
  • Maximální výkon 2000 W

Další vlastnosti

Značka: Stadler form
? Smart: Ne
Automatické otáčení: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 17,7 cm
Hmotnosť: 5000 g
Výška: 53,6 cm
Hloubka: 18,9 cm

Obsah balení

Obsah balení: dálkové ovládání

Hlučnost

Maximální hlučnost: 50 db

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Maximální výkon: 2000 W

Funkce

Nastavení: 8

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: P-002

Všechny parametry

Recenze Stadler Form Paul černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Stadler Form Paul černý