Stadler Form Oskar bílý

Objem vodního zásobníku: 3500 ml, Ionizátor: Ne, Čištění vzduchu: Ano,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Evaporačný zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar v bíle barvě. Zvlhčovač vzduchu má 2 nastavitelné úrovně výkonu a je plněautomatický. Přístroj s výkonem 6 - 18 W je vybaven integrovaným hydrostatem, má průzor pro kontrolu hladiny vody a indikátor pro výměnu filtrů. Ideální pro použití v místnostech s velikostí do 50 m2 / 125 m3. V případě prázdné nádoby na vodu se automaticky vypne. Zvlhčovač Stadler Form Oskar nabízí i noční režim s tlumeným osvětlením. Vybaven možností rozptylování vůně a vlhkoměrem. Objem nádrže na vodu je 3,5 l.

Ideální pomocník

Evaporačný zvlhčovač vzduchu Stadler Form Oskar důsledně bojuje proti suchému vzduchu. Je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce doma či v kanceláři čistý a zároveň ideální vlhký vzduch. Do vzduchu přitom vypouští pouze čistou a svěží páru. Přístroj má dvě nastavitelné úrovně výkonu. LED indikátory chodu se dají podle potřeby ztlumit do nočního režimu. Abyste se cítili opravdu dokonale, dokáže rozptylovat vůni podle vašeho výběru. V elegantním bílém provedení se přitom dokonale hodí do každého moderního interiéru.

Čisté ovzduší v místnosti

S tímto účelným přístrojem dokážete zvlhčit vzduch na optimální hodnotu v místnostech s rozlohou až do 50 m2 s výkonem páry 370 g / h. Nádoba na vodu přitom nabízí objem 3,5 litrů. Při prázdné nádrži na vodu se automaticky vypne. Opětovné naplnění nádrže je velmi jednoduché díky výklopným dvířkům na boku, není třeba jej rozebírat. Stačí jednoduše dolít vodu z konvice nebo sklenice. Navíc vás indikátor filtru upozorní, kdy ho třeba vyměnit. Na rozdíl od většiny jiných zvlhčovačů jej jednoduše můžete umístit přímo na zem.

Zvlhčuje a provoní

Demineralizační filtr na vodu a antibakteriální stříbrná kostka, kterou je zvlhčovač vybaven zajistí, že do ovzduší se dostane jen čistá vodní pára. Kromě zvlhčování vzduchu nabízí i aromaterapeutické účinky. V kombinaci s dalšími funkcemi, jako je noční režim se ztlumeným podsvícením, nebo možnost distribuce esenciálních aromatických olejů, nabízí zvlhčovač vysoce účinný a přitom úsporný a tichý způsob zvlhčení vzduchu v místnosti.

Vlastnosti

Zvlhčovač pracuje na principu přirozeného odparu, který se vyskytuje iv přírodě. S příkonem 6 - 18 W nabízí 2 stupně výkonu a dokonce nechybí ani možnost pracovat v automatickém režimu. V případě, že nádoba na vodu je prázdná, přístroj se automaticky vypne. Evaporačný zvlhčovač je vybaven dvěma antibakteriálními filtračními kazetami vyrobenými z látky a papíru, po kterých stoupá voda směrem nahoru. Ventilátor umístěný v horní části přístroje pak žene vlhkost rovnoměrně do místnosti. Nechybí mu ani možnost nastavení nočního režimu se ztlumeným osvětlením. Dalšími výhodami jsou

  •      aroma difuzér
  •      objem nádoby 3,5 l
  •      výkon páry 370 g / h
  •      automatické vypnutí

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 3500 ml
Ionizátor Ne
Čištění vzduchu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Stadler Form Oskar bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno