Stadler Form Mia černý

790 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 7,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Ultrazvukový aroma difuzér Stadler Form Mia v černé barvě. Rozptyluje vůně a esenciální oleje ve formě jemné mlhy. Jedno naplnění nádoby na vodu osvěží místnost po dobu 10 hodin. Vybaven LED diodou, která indikuje stav přístroje. Díky malým rozměrům se vejde téměř kdekoliv. Je určen pro místnosti o velikosti 30 m2. Po spotřebování náplně se difuzér Stadler Form Mia automaticky vypne, díky bezpečnostní pojistce. Nádoba na vodu má objem 100 ml. Maximální hlučnost dosahuje 26 dB. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Malý a elegantní

Aroma difuzér STADLER FORM Mia je výkonným pomocníkem na zpříjemnění a provonění vzduchu. Je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce doma či v kanceláriivoňavý vzduch. Pomocí ultrazvukové technologie dokáže optimálně rozptylovat vůně a esenciální oleje ve formě mimořádně jemné mlhy. V elegantním černém provedení se přitom dokonale hodí téměř do každého moderního interiéru.

Vlastnosti

Difuzér používá ultrazvukovou technologii. Velmi rychlá pulsace přetváří emulzi na provoněnou vodní páru, která je šířena dál do místnosti. Díky viditelné vodní páře je vůně do okolí šířena rovnoměrně. Na jedno naplnění tak dokáže difuzér pracovat až 10 hodin. Objem nádoby na vodu dosahuje 100 ml. Po spotřebování náplně se automaticky vypne díky bezpečnostní pojistce. S tímto účelným přístrojem dokážete provonět vzduch v místnostech s rozlohou až do 30 m2. Výhodou je také diskrétní LED dioda, která indikuje stav přístroje. Pokud svítí, pak přístroj pracuje, pokud nesvítí je vypnutý.

Připojené soubory

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Stadler form

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 100 mm
Výška: 90 mm
Hmotnosť: 300 g
Hloubka: 100 mm

Ostatní

Kód produktu: M-051

Recenze Stadler Form Mia černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Stadler Form Mia černý