Stadler Form Julia černý

Ultrazvukový aroma difuzér Stadler Form Julia v černé barvě s dvěma různými výstupními úrovněmi. Rozptyluje vůně a esenciální oleje ve formě jemné mlhy s možností oscilace. Jedno naplnění nádoby na vodu osvěží místnost po dobu 54 hodin. Vybaven LED indikátory, které indikují stav přístroje a dají se ztlumit nebo úplně vypnout. Díky malým rozměrům se vejde téměř kdekoliv. Je určen pro místnosti o velikosti 50 m2. Po spotřebování náplně se difuzér Stadler Form Julia automaticky vypne, díky bezpečnostní pojistce. Možnost provozu v nočním režimu s vypnutým podsvícením. Nádoba na vodu má objem 200 ml. Maximální hlučnost dosahuje 26 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Malý a elegantní

Aroma difuzér STADLER FORM Julia je výkonným pomocníkem na zpříjemnění a provonění vzduchu. Je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce doma či v kanceláři voňavý vzduch. Pomocí ultrazvukové technologie dokáže optimálně rozptylovat vůně a esenciální oleje ve formě mimořádně jemné mlhy. Vypouštěna pára je přitom efektně podsvícená. V elegantním černém provedení se přitom dokonale hodí téměř do každého moderního interiéru.

Vlastnosti

Difuzér používá ultrazvukovou technologii. Velmi rychlá pulsace přetváří emulzi na provoněnou vodní páru, která je šířena dál do místnosti. Působivě podsvícený jemný oblak páry se pohybuje v 160 ° úhlu zleva doprava až 18 hodin (v kontinuálním režimu) nebo až 54 hodin v intervalovém režimu. Při intervalovém režimu si dá difuzér po každých 10 minutách provozu 20 minutovou přestávku. Objem nádoby na vodu dosahuje 200 ml. Po spotřebování náplně se automaticky vypne díky bezpečnostní pojistce. S tímto účelným přístrojem dokážete provonět vzduch v místnostech s rozlohou až do 50 m2. Výhodou jsou také nerušivé LED inikátory které můžete jednoduše ztlumit nebo vypnout aby vás nerušily při spánku.

Připojené soubory

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Stadler form

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 135 mm
Výška: 115 mm
Hmotnosť: 500 g
Hloubka: 135 mm

Ostatní

Kód produktu: J-031

Recenze Stadler Form Julia černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Stadler Form Julia černý