Stadler Form Jasmine černý

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 12,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Ultrazvukový aroma difuzér Stadler Form Jasmine v černé barvě se dvěma pracovními režimy. Rozptyluje vůně a esenciální oleje ve formě jemné mlhy. Jedno naplnění nádoby na vodu osvěží místnost po dobu 21 hodin (v intervalovém režimu). Po spotřebování náplně se difuzér Stadler Form Jasmine automaticky vypne, díky bezpečnostní pojistce. Ovládání je velmi jednoduché 2 tlačítky, které slouží pro zapnutí a vypnutí a přepínání 2 režimů. Nádoba na vodu má objem 100 ml. Maximální hlučnost dosahuje 26 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Malý a elegantní

Aroma difuzér Stadler Form Jasmine je výkonným pomocníkem na zpříjemnění a provonění vzduchu. Je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce doma či v kanceláři voňavý vzduch. Pomocí ultrazvukové technologie dokáže optimálně rozptylovat vůně a esenciální oleje ve formě mimořádně jemné mlhy. V elegantním černém provedení ve tvaru misky z pogumovaného materiálu se přitom dokonale hodí téměř do každého moderního interiéru.

Vlastnosti

Difuzér používá ultrazvukovou technologii. Velmi rychlá pulsace přetváří emulzi na provoněnou vodní páru, která je šířena dál do místnosti. K dispozici jsou dva pracovní režimy. Prvním je kontinuální, který zajistí, že difuzér osvěžuje místnost nepřetržitě. V tomto případě dokáže pracovat přibližně 8 hodin. Při intervalovém režimu pracuje 10 minut a 20 minut odpočívá. V tomto režimu dokáže pracovat až 24 hodin. Objem nádoby na vodu dosahuje 100 ml. Po spotřebování náplně se automaticky vypne díky bezpečnostní pojistce. Ovládání je velmi jednoduché 2 tlačítky, které slouží pro zapnutí a vypnutí a mezi 2 režimy.

Připojené soubory

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Stadler form

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 130 mm
Výška: 90 mm
Hmotnosť: 400 g
Hloubka: 130 mm

Ostatní

Kód produktu: J-002

Recenze Stadler Form Jasmine černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Stadler Form Jasmine černý