Stadler Form Eva bílý

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stadler Form Eva v bílé barvě. Zvlhčovač vzduchu má 5 nastavitelných výstupních úrovní s hlučností 26 - 34 dB, možnost ohřevu vody. Ovládaný je dálkovým ovládáním. Přístroj s výkonem 10 - 95 W má zabudovaný digitální nastavitelný hydrostat, s jehož pomocí dokáže pravidelně kontrolovat a udržovat optimální vlhkost vzduchu v místnosti. Ideální pro použití v místnostech s velikostí do 80 m2 / 200 m3. V případě prázdné nádoby na vodu se automaticky vypne. Zvlhčovač nabízí i noční režim s tlumeným osvětlením. Vybaven je aroma difuzérem a externím senzorem. Objem nádrže na vodu je 6,3 l. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Ideální pomocník

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form Eva důsledně bojuje proti suchému vzduchu. Je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce doma či v kanceláři čistý a zároveň ideální vlhký vzduch. Do vzduchu přitom vypouští pouze čistou a svěží páru. Využívá moderní ultrazvukovou technologii. Volitelný předehřev vody nejen zvyšuje výkon zvlhčovače, ale také přispívá k rozptylování příjemně teplé páry do celé místnosti. Přístroj lze ovládat pomocí praktického dálkového ovládání, které zároveň slouží jako externí čidlo. LED indikátory chodu se dají podle potřeby vypnout. Abyste se cítili opravdu dokonale, dokáže rozptylovat vůni podle vašeho výběru. V elegantním bílém provedení se přitom dokonale hodí do každého moderního interiéru.

Čisté ovzduší v místnosti

S tímto účelným přístrojem dokážete zvlhčit vzduch na optimální hodnotu v místnostech s rozlohou až do 80 m2 s výkonem páry 550 g / h. Nádoba na vodu přitom nabízí objem 6,3 litrů - (čas provozu 30 hodin). Výkonný ventilátor zajišťuje, že pára, kterou EVA vydechuje, sahá až do výšky 1,4 m. Na rozdíl od většiny jiných zvlhčovačů jej jednoduše můžete umístit přímo na zem. Inovativní technologie zajišťuje, že zvlhčovač zvlhčuje velmi účinně, ale zároveň citlivě a ticho. Přístroj si sám reguluje výkon na základě rozdílu mezi cílovou a aktuální vlhkostí vzduchu v místnosti.

Čistí, zvlhčuje a provoní

Demineralizační Filtrer na vodu a antibakteriální stříbrná kostka, kterou je zvlhčovač vybaven zajistí, že do ovzduší se dostane jen čistá vodní pára. Kromě zvlhčování vzduchu nabízí i aromaterapeutické účinky. V kombinaci s dalšími funkcemi, jako je noční režim s vypnutým podsvícením, nebo možnost distribuce esenciálních aromatických olejů, nabízí zvlhčovač vysoce účinný a přitom úsporný a tichý způsob zvlhčení vzduchu v místnosti.

Vlastnosti

Zvlhčovač s příkonem 10 - 95 W nabízí pět stupňů výkonu a dokonce nechybí ani možnost pracovat v automatickém režimu, což znamená: zvolíte si ideální hodnotu vlhkosti a o nic jiného se nemusíte starat. V případě, že nádoba na vodu je prázdná, přístroj se automaticky vypne. Při různých úrovních rychlosti se hlučnost sice zvyšuje, ale vždy se jedná o přijatelné a tišší hladiny hluku co nepreshiahne hodnotu 34 dB. Zvlhčovač je vybaven praktickým dálkovým ovládáním, které slouží zároveň jako externí čidlo. A nechybí ani možnost nastavení nočního režimu se ztlumeným osvětlením. Dalšími výhodami jsou

  •      aroma difuzér
  •      digitální nastavitelný hydrostat
  •      objem nádoby 6,3 l
  •      možnost ohřevu vody
  •      výkon páry 550 g / h (až do výšky 1,4 m)

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ zvlhčovače Ultrazvukový
  • Objem vodního zásobníku 6300 ml
  • Ionizátor Ne
  • Čištění vzduchu Ne

Další vlastnosti

Značka: Stadler form
Typ zvlhčovače: Ultrazvukový
Objem vodního zásobníku: 6300 ml

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 19,6 cm
Hmotnosť: 3000 g
Výška: 41,8 cm
Hloubka: 19,6 cm

Funkce

Vlhkoměr: Ano
Ionizátor: Ne
Čištění vzduchu: Ne

Energetické údaje

Vstupní frekvence: neuvedené

Ostatní

Kód produktu: E-010

Všechny parametry

Recenze Stadler Form Eva bílý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Stadler Form Eva bílý