Stadler Form Anna Big bílý


Ohřívač, Maximální výkon: 2000 W, Maximální hlučnost: 50 dB, Nastavení: 8. Více info

Barva


Cena 3 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Ohřívač Stadler Form Anna Big White v sobě spojuje dobrý vzhled a jedinečnou technologii Adaptive Heat™, která z něj činí efektivní, velmi tichý a úsporný přístroj. Ohřívač je vybaven moderním keramickým topným prvkem PTC, čímž Vám poskytne vysoký výkon a konstantní ohřev. Hodí se do místností s rozlohou do 25 m² a díky kompaktním rozměrům a stylovému designu zapadne opravdu kamkoli. Nabízí 8 úrovní výkonu, bezpečnostní prvky proti přehřátí a automatické vypnutí při náhodném převrhnutí. V létě ho můžete používat s vypnutým topným článkem pro ochlazení místnosti.

Ohřívač Stadler Form Anna Big White

  • 2 v 1 - ohřívá i chladí
  • 8 úrovní výkonu
  • Velikost místnosti: do 25 m²/63 m³
  • Adaptive Heat™ (Automatický režim)
  • Velmi tenké provedení
  • Rozměry: 183 mm × 420 mm × 183 mm (šířka x výška x hloubka)
  • Hmotnost : 3,2 kg
  • Úroveň hluku: 28 - 50 dB (A)
  • Příkon: 300 W - 2000 W

Seznamte se s ohřívačem Anna Big

Horkovzdušný ohřívač Stadler Form Anna Big je vybaven moderním PTC keramickým topným tělesem, které je zárukou vysokého výkonu a zejména konstantního ohřevu. Ohřívač hřeje diskrétně a tiše pomocí osmi nastavení výkonu, díky kterým vytváří útulné a příjemné teplo. Svými kompaktními rozměry se navíc snadno vejde do každého pokoje. Ovládá se jednoduše - klepnutím na dotykový panel na vrchní části. A abyste měli i ve tmě dokonalý přehled o tom, jestli je zařízení zapnuté, disponuje elegantní červená nebo modrá LED dioda na čelním panelu.

Ohřívá moderním způsobem!

Zatímco tradiční teplovzdušné ventilátory udržují požadovanou teplotu v závislosti na přesnosti použitého teplotního senzoru (rozdíl je často i ± 5 °C), ohřívač Anna Big je díky jedinečné technologii v udržování teploty maximálně důsledný. Teplota je hlídána s přesností ± 1 °C. Jednoduše řečeno, čím je rozdíl mezi aktuální a požadovanou teplotou menší, tím nižší je výkon přístroje. Díky tomu je ohřívač Anna Big efektivní, ale zároveň velmi tichý a úsporný - adaptivní tepelná technologie totiž ušetří až 12% energie.

Chladný vánek

Ohřívač Anna Big může být dokonce použitý i v létě, s vypnutým topným článkem bude foukat chladný vzduch

Bezpečnost na 1. místě

Masivní stojan je navržen tak, aby bylo jeho převrácení téměř nemožné. Pokud by se to přece jen stalo, ohřívač Anna Big to pozná a v okamžiku se automaticky vypne. Obsahuje speciální bezpečnostní pojistku, takže se nemusíte ničeho obávat. Další výhodou je tepelná pojistka, která přístroj v případě přehřátí automaticky vypne.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 50 db
Dálkové ovládání Ne
Maximální výkon 2000 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Stadler Form Anna Big bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi