Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Nejsilnější vodní pistole na světě SpyraTwo Red, se kterou zažijete léto plné zábavy. Žádné přilby, žádné uniformy, vlastně jen plavky. A bojiště? Leckde, jen ať je tam voda.

Až 20 přesně cílených střel

Technologie SpyraBlast zadefinovala zcela nový standard! Ne souvislý proud vody jako dosud, ale jednotlivé dávky vodních „nábojů“. Jedno stlačení spouště, jedna dávka. S plnou nádrží jich dokážete vystřelit až 20. Větší přesnost, dosah i razance. Dokonce pocítíte zpětný ráz! Budete si připadat jako pravý bojovník či válečnice.

Automatické doplňování zásobníku

Vystříleli jste už celou nádržku vody a soupeř vám je v patách? Máte jen pár vteřin? To naprosto stačí. Jen ponořte přední část pistole do vody, potlačte spoušť a ta se automaticky sama začne doplňovat. Umožňuje to speciálně k tomuto účelu vyvinutá pumpa. Překvapil vás soupeř v polovině procesu? Vyjměte pistoli z vody a bleskově vraťte úder!

Taktický a přehledný displej

Mějte v každé situaci přehled. Taktizujte! Udělejte smělý výpad, překvapte svého soupeře, ale sledujte si stav zásobníku na integrovaném displeji. Stáhněte se zpět včas, když je třeba doplnit zásobník. Jeho stav a zároveň i stav baterie můžete sledovat během doplňování. O baterii starost nemusíte mít, plně nabitá vám vystačí až na 2 000 střel včetně 90 automatických naplnění zásobníku.

Dokonalá zábava

V současnosti nejsilnější vodní pistole na světě má ještě jedno překvapení. Podržte spoušť trochu déle a aktivujte „PowerShot“. Asi tušíte, co se chystá. Ještě silnější vodní střela než dosud, při které si soupeř dvakrát rozmyslí, jak blízko si troufne. Zacházejte však s touto možností opatrně – všechno něco stojí. V tomto případě 3sekundové nabíjení a větší spotřeba vody. Pozor, abyste se nedostali do pasti!

Technické parametry

  • Dosah/dostřel: 8 metrů (efektivní), 15 metrů (maximální)
  • Objem nádrže: 20 výstřelů (0,75 l)
  • Výdrž baterie: 2 000 výstřelů (Li-Ion, 2 000 mAh)
  • Nabíjení: automatické (ponořením přední části a potlačením spouště)
  • Hmotnost: 2,3 kg (prázdná), 3 kg (plná)
  • Vhodné od: 14 let

Obsah balení

  • Vodní pistole Spyra Two
  • Nabíjecí kabel USB-C/USB
  • Návod a bezpečnostní list

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze SpyraTwo Red vodní pistole

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Oliver

14. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí