Sponge Smartwatch See 2 černé

Zobrazit

 • Doprava zdarma
 • Výprodej

NFC: Ne, Funkce: krokoměr, Bezdrátové nabíjení: Ne,


Cena 1 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 15,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

1,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Stylové dětské smart hodinky Sponge SmartWatch See 2 v černém provedení přicházejí s dotykovým 1,44" TFT displejem s rozlišením 128 × 128 px. Disponují integrovaným GPS modulem a funkcí sledování kroků, díky čemuž budete mít přehled o aktivitě vašeho dítě. Se SIM kartou lze využívat hodinky jako telefon, to umožní přijímat hovory či odpovídat na SMS. Navíc jsou hodinky voděodolné podle normy IP67, takže se nemusíte obávat poškození při kontaktu s vodou. Vnitřek v sobě ukrývá baterii s kapacitou 400 mAh, která v pohotovostním režimu zajistí výdrž až 72 hodin.

Praktické funkce pro každý den

Smart hodinky zaujmou nejen svým provedením ale i praktickými funkcemi, díky kterým budete vědět, kde se vaše dítě nachází a že je v bezpečí.

 • Jednou z nich je integrované GPS, které vám umožní kdykoli zjistit, kde se nachází. Navíc si můžete přednastavit zóny pohybu, pokud tyto zóny vaše dítě opustí budete ihned upozorněni.

 • Protože jsou hodinky vybaveny slotem pro SIM kartu, vaše dítě je může využívat jako telefon. Díky tomu budou moci prostřednictvím hodinek telefonovat, uložit do paměti až 10 kontaktů anebo posílat hlasové zprávy, které se přepíší do textu.

 • Nechybí ani funkce SOS, díky níž dítě v potížích stiskne pouze jedno tlačítko a automaticky se spustí volání až na tři přednastavená telefonní čísla.

 • Součástí hodinek je také funkce sledování kroků, se kterou budete mít přehled o aktivitě dítěte.

Certifikovaná konstrukce a dlouhá výdrž

Stylové hodinky s hmotností pouhých 45 g jsou vyrobeny z odolných materiálů, přičemž konstrukce je odolná vůči vodě a prachu dle normy IP67. Díky tomu se nemusíte obávat poškození např. při mytí rukou nebo jakémkoliv styku s vodou. Hodinky se ovládají pomocí dotykového 1,44palcového TFT displeje a tlačítka. Kompatibilní jsou s operačním systémem Android a iOS. Dlouhou výdrž zebepečí baterie s kapacitou 400 mAh, která poskytne výdrž v pohotovostním režimu až 72 hodin.

Obsah balení: SmartWatch, USB kabel, Návod k použití

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce krokoměr
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

1,0 / 5

1 recenze Sponge Smartwatch See 2 černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jitka

19. 8. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • možnost volání
 • klamné informace pro zákazníka. v popisu produktu uvedeno: "Smart hodinky zaujmou nejen svým provedením ale i praktickými funkcemi, díky kterým budete vědět kde se vaše dítě nachází a že je v bezpečí."
 • nefungují v budově, na což Vás prodejce neupozorní.

- součástí hodinek není návod v českém jazyce<br /> - na dotaz položený prodavači, zda-li SIM musí mít možnost připojení na data dostanete odpověď: "NE". po konzultaci s operátorem - SIM samozřejmě musí mít tarif s daty a voláním<br /> - nefungují v žádné budově, nemáte přehled o dítěti ve škole (ukazuje 500m mimo budovu)