Spokey XFIT Prime


Magnetický rotoped, Maximální nosnost: 100 kg, Vestavěný počítač, Vestavěný displej, Měření spálených kalorií, Skládací konstrukce. Více info


Cena 3 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 38 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Skládací mechanický rotoped Spokey XFIT Prime je perfektním doplňkem do domácí posilovny, který jednoduše po každém tréninku složíte. Jedná se o velmi kompaktní a lehký fitness stroj, který je ideální pro ty, kteří ocení malé rozměry stroje v kombinaci se skvělými parametry. I když počasí nebude příznivé, se Spokey XFIT Prime můžete doma trénovat a ještě si k tomu pustit vaši oblíbenou hudbu nebo sledovat váš oblíbený seriál.

Skládací rotoped přizpůsobený vašim potřebám

Mechanický rotoped Spokey XFIT Prime vám umožňuje cvičit v jakoukoli denní dobu. Díky možnosti skládání rotoped po tréninku nezabírá doma moc místa a je vhodný i do menších bytů. Navíc umožňuje optimálně přizpůsobit výšku sedátka podle potřeb uživatele a intenzitu zátěže podle vaší aktuální fyzické kondice nebo tréninkového plánu. Díky osmistupňové regulaci odporu si přesně přizpůsobíte úroveň tréninku podle svých možností a očekávání. A právě proto může na rotopedu XFIT Prime cvičit opravdu každý – začátečníci, zkušení sportovci, senioři nebo ti, kteří podstupují rehabilitaci po úrazu.

Nejlepší volba pro domácí trénink

Zlepšuje fyzickou kondici, posiluje svaly a je tou nejlepší možností, jak shodit přebytečné kilogramy. Průběh tréninku můžete kontrolovat na displeji a dosáhnout tak velmi efektivních výsledků. Na displeji můžete sledovat čas tréninku, rychlost, vzdálenost, počet spálených kalorií a celkovou ujetou vzdálenost. Díky pedálům s protiskluzovou strukturou a upevňovacím páskem bude každý váš trénink maximálně pohodlný. Navíc rukojeti jsou potaženy neoprenem, který zabraňuje klouzání rukou při jízdě.

Použitá technologie

  • SP RANGY: Kompaktní a lehký při současném zachování dobré stability stroje

Technická specifikace Spokey XFIT Prime

  • Typ: skládací mechanický rotoped bez kotoučového setrvačníku
  • Odpor: 8 stupňů - manuální regulace
  • Funkce: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, celková vzdálenost
  • Regulace sedáku: vertikální
  • Regulovaná výška sedáku: 72-85 cm
  • Vzdálenost mezi rukojeťmi: 33 cm
  • Vzdálenost od pedálů k sedadlu: 50-63 cm
  • Max. nosnost: 100 kg

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Maximální nosnost 100 Kg
Měření spálených kalorií Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey XFIT Prime

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi