Spokey Volver+


E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 6 Ah, Maximální dojezd: 24 km, Výkon motoru: 300 W, Max. rychlost: 20 km/hod.. Více info


Cena 10 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 105 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrická koloběžka Spokey Volver+ je vytvořena pro ty, kteří hledají ideální způsob pro pohyb ve městě bez zbytečných dopravních zácp. Její jedinečný design a technické parametry si ihned zamilujete.

Nejlepší způsob pro jízdu ve městě

Řízení elektrické koloběžky Spokey Volver+ je velmi jednoduché a přináší spoustu zábavy. S plně nabitou baterií můžete ujet až 20 km na 3. rychlostním stupni a až 24 km na 2. rychlostním stupni. Díky tomu je elektrická koloběžka vynikající ekologickou alternativou k městské hromadné dopravě nebo autu - stane se vaším oblíbeným dopravním prostředkem při cestě do práce, do školy nebo do obchodu. A co víc, objemná baterie (6 Ah) je umístěna ve sloupku řídítek, díky čemuž je koloběžka ještě lehčí - váží pouhých 10,5 kg. Bez ohledu na to, kam jedete, jakmile dorazíte do cíle, můžete pohodlně a rychle složit řidítka a pohodlně koloběžku vynést po schodech nebo přepravit ve výtahu.

Budete viditelný za všech podmínek

Koloběžka je vybavena předním i zadním osvětlením, díky čemuž budete vždy dobře viditelní pro ostatní účastníky silničního provozu za jakýchkoli podmínek. Velkou výhodou je také odpružení, které pohlcuje vibrace vznikající během jízdy po nerovném povrchu. Díky tomu si můžete užívat pohodlnou jízdu i po chodníku či po hrbolaté cestě - odpružení dobře tlumí nárazy a snižuje přenos vibrací při jízdě po nerovném povrchu.

Pohodlná a bezpečná jízda

Oceníte především její plná 8" kolečka, která zajišťují její dobrou manévrovatelnost a obratnost. A co víc, Volver+ je velmi kompaktní elektrická koloběžka, kterou je snadné ovládat, přináší spoustu zábavy a zajišťuje maximální bezpečnost během jízdy. Koloběžka je vybavena dvěma spolehlivými brzdami, které usnadňují ovládání rychlosti - přední elektrická brzda a zadní nožní brzda.

Technická specifikace Spokey Volver+

  • Max. rychlost: až 20 km (3. rychlostní stupně)
  • Max. dojezd: 24 km (2. stupeň), 20 km (3. stupeň)
  • Motor: 300 W
  • Velikost koleček: 8"
  • Baterie: 36 V / 6 Ah
  • Brzdy: přední elektrická, zadní nožní
  • Světla: přední LED bílé světlo, zadní červené
  • Stojan: ano
  • Max. úhel sklonu cesty při stoupání: 10°

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 13 Kg
Kapacita baterie 6 Ah
Výkon motoru 300 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Volver+

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi