Cena v prodejně:

14 499 Kč

Rezervace je zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Není skladem v žádné prodejně

Cena v e-shopu:

14 499 Kč

Doprava zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 144,99 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Eliptický trenažér Spokey VIGO II vám umožní zlepšit si váš zdravotní stav a spálit kalorie efektivně v pohodlí vašeho domova. Ergonomický a stylový design s rozměry 166 x 59 x 158 cm se hodí do jakéhokoliv interiéru. Odolná konstrukce, využitím kvalitních materiálů zaručí vysokou životnost. Regulace magnetického odporu v rozsahu 16 stupňů, setrvačník o hmotnosti 9 kg a 15 tréninkových programů umožní cvičení podle potřeby. Na monitorování parametrů při cvičení využijete přehledný počítač a zabudovaný pulsmetr. Manipulace je díky integrovaným kolečkům a váze 63 kg jednoduchá. Eliptický trenažér Spokey VIGO II je vhodný pro uživatele s váhou do 150 kg.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Odolná konstrukce využitím materiálů nejvyšší kvality

Spolehlivost a dlouhá životnost jsou při koupi domácích strojích na cvičení, jako je eliptický trenažér Spokey VIGO II, jedním z hlavních aspektů. Při rámu a mechanických částech byly použity materiály vysoké kvality, zaručující bezproblémovou funkci na mnoho let. Ergonomický design zaručuje efektivitu cvičení a stylový vzhled, vhodný do jakéhokoliv interiéru. Při celkové váze zařízení 63 kg, disponuje Spokey VIGO II nosností do 150 kg. Díky svým rozměrům 166 x 59 x 158 cm je vhodný i do zúžených prostor bytů.

Vybavení a funkce pro bezproblémové cvičení

Při manipulaci s eliptickým trenažérem Spokey VIGO II využijete zabudované kolečka, díky čemuž ho dokáže přemístit téměř každý. Monitorování parametrů je hračkou, využitím inteligentního počítače, který dokáže měřit: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, scan a pomocí zabudovaného pulsometru v řídítkách i tepovou frekvenci. Při cvičení si dokážete nastavit magnetický odpor v rozsahu 32 stupňů jednoduše otočením kolečka pod řídítky. Hmotnost setrvačníku je 9 kg, ale prostřednictvím technologie Optimized Power se dosáhne stejného výsledku jako se setrvačníkem s váhou 11 kg. Díky 15 tréninkovým programům, manuálnímu programu a uživatelským programům u1 - u3 si dokážete vytvořit absolutně ideální program dle vašich požadavků. Eliptický trenažér Spokey VIGO II přináší nový rozměr do vašeho tréninku díky zabudované technologií Bluetooth. Takto můžete k trenažéru připojit tablet nebo mobil a pomocí bezplatného softwaru iConsole lze sledovat na displeji vlastní trasa podle Google Maps a můžete trénovat kdekoliv na světě s Google Street View. Výsledky se můžete pochlubit na sociálních sítích.

Parametry eliptického trenažéru Spokey VIGO II

 • Odpor: vnější magnetický 
 • 32-stupňová automatická regulace odporu 
 • Hmotnost setrvačníku: 9 kg / 11 kg (optimized POWER) 
 • Pulsometr zabudován v rukojetích 
 • Vestavěná kolečka 
 • Maximální váha uživatele: 150 kg 
 • Funkce počítače: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, tepová frekvence, recovery, watt, rpm, body fat, bluetooth 
 • 15 tréninkových programů (program watt, manuální program) 
 • Rozměry: 166 x 59 x 158 cm 
 • Délka kroku: 44 cm 
 • Šířka kroku: 19 cm 
 • Váha netto: 63 kg 
 • Váha brutto: 70 kg

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Barva: šedá
Maximální nosnost: 170 Kg
Vestavěný počítač: Ano

Další vlastnosti

Značka: Spokey
Maximální nosnost: 170 Kg

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 46 cm
Výška: 120 cm
Hloubka: 77 cm
Hmotnost: 70 Kg

Další parametry

Vestavěný počítač: Ano
Funkce počítače: Bluetooth

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru