Spokey Vector Air Bike

 • Sleva 25 %

Rotoped, Maximální nosnost: 150 kg, Vestavěný počítač, Vestavěný displej, Měření spálených kalorií. Více info


Cena 23 999 Kč

Sleva 25 % z předcházející ceny: 31 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 240 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Rotoped Spokey Vector Air Bike je odolný a pevný model vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů, který pomocí vzduchového odporu zvyšuje intenzitu tréninku. Zvyšování rychlosti a síly během šlapání zvyšuje odpor vytvářený kolem s lopatkami. Dynamiku cvičení tak můžete kontrolovat díky zvyšování úsilí při tréninku. Přední kolo s lopatkami navíc vytváří přirozené chlazení a proudění vzduchu, pohonný systém v Spokey Vector je řetězový, stejně jako tomu je u profesionálních fitness strojů. Díky tomu si můžete být jisti bezproblémovým chodem a silným napětím bez skoků.

Vaše domácí posilovna

Spokey Vector není obyčejný magnetický rotoped či eliptický trenažér, který vám umožní se zaměřit pouze na jednu svalovou skupinu. Air Bike Vector vám dává mnohem více možností, protože má pohyblivé ocelové rukojeti, které vám umožní během tréninku zaměřit se na jednotlivé svalové skupiny nebo procvičit všechny současně. Jde o jedinečný mechanismus, který může uživatelům poskytnout intenzivní, intervalový nebo kardio trénink.

Trénink podle vašich potřeb

Jednou z největších výhod stacionárních kol je, že je může používat kdokoliv, bez ohledu na věk a aktuální fyzickou kondici. Tréninkový rotoped se vzduchovým odporem Spokey Vector je vybaven pohodlným a nastavitelným sedadlem (vertikálně i horizontálně), což umožňuje jeho optimální přizpůsobení podle vaší výšky a individuálních potřeb. Díky tomu bude váš domácí trénink maximálně pohodlný a z nepříjemné povinnosti se stane velmi příjemný zážitek.

Domácí trenér

Tréninkový rotoped se vzduchovým odporem Spokey Vector je ideální pro hubnutí, modelování břišních svalů, posilování lýtek a stehen. Má 5 programů a 1 program s trenérem, které umožňují trénovat jak úplným začátečníkům, tak i zkušeným sportovcům. Jedná se o bezpečný a osvědčený způsob, jak zlepšit svou fyzickou kondici. Díky konzoli s místem pro telefon nebo tablet, můžete průběžně sledovat svůj aktuální trénink - čas, rychlost, ujetou vzdálenost, spálené kalorie, otáčky za minutu (RPM) a výkon (WATT).

Technická specifikace Spokey Vector Air Bike

 • Typ: vzduchový rotoped
 • Průměr hnacího kola: 80 cm
 • Odpor: vzduch
 • Regulace odporu: zvyšuje se se zvyšujícím prouděním vzduchu
 • Funkce PC: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, RPM, WATT
 • Napájení PC: 4× AA (nejsou součástí balení)
 • Nastavitelná výška sedáku od země: 80-97 cm
 • Nastavitelná výška sedáku od pedálů: 72-89 cm
 • Pohonný systém: řetězový
 • Materiál rámu: vysoce kvalitní ocel
 • Transportní kolečka: ano
 • Konzole s místem na mobil a tablet: ano

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Maximální nosnost 150 Kg
Měření spálených kalorií Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Vector Air Bike

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi