Spokey Teel 2v1

429 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 4,29 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Fitness válec Spokey TEEL 2 v 1 je určen pro různé druhy cvičení jako jóga nebo pilates, ale také ho můžete použít k masírování svalů. Model je tvořen ze dvou válců. Jeden vyrobený z pěny se speciální strukturou působící jako masážní válec a druhý z měkké pěny EVA. Válce můžete využívat spolu ale i samostatně. Jsou vhodnou pomůckou před nebo po tréninku na zvýšení cirkulace krve a uvolnění svalového napětí. Válec je vyroben z kvalitní pěny s průměrnou tvrdostí a dutého jádra z materiálu ABS. Má 3D povrch, který simuluje ruce maséra. Materiál neabsorbuje vlhkost, takže je snadné jej udržet v čistotě. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Vhodný na masáž i cvičení

Model Spokey TEEL v sobě zahrnuje dvě válce. Jeden je vyroben z pěny se speciálním 3D povrchem, vhodný na masáž a druhý z měkké pěny EVA. Můžete je využít před i po cvičení. Pomáhá uvolňovat a zrelaxovat ztuhlé svaly, snižuje bolest, pomáhá zvýšit cirkulaci krve a obnovovat elasticitu svalů. Je vhodný pro každodenní cvičení a masáž.

Kvalitní materiál

Válec je vyroben z kvalitní pěny EVA s průměrnou tvrdostí a tvrdého dutého jádra z materiálu ABS. Je odolný vůči poškození. Pevný dutý střed zajišťuje dlouhou životnost. Válec má 3D povrch, který simuluje ruce maséra. Kvalitní materiál neabsorbuje vlhkost, takže je velmi snadné udržet ho v suchu a čistotě. Díky jeho malým rozměrům je snadno přenosný, takže jej s sebou můžete vzít i do posilovny.

Parametry

  • Tvrdost: standardní

  • Materiál: pěna EVA, PVC

  • Průměr válce: 10/14,5 cm

  • Délka válce: 33,5 cm

  • Určený pro: masáž, jógu, pilates

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Spokey

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 31 cm
Hmotnosť: 1180 g
Výška: 36 cm
Hloubka: 47 cm

Obsah balení

Obsah balení: kruh

Ostatní

Kód produktu: K838331

Recenze Spokey Teel 2v1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Spokey Teel 2v1