Popis produktu

Dvouvrstvá karimatka Spokey Sleephiker poskytuje vynikající tepelnou izolaci od země a pohodlný spánek za všech podmínek. Spokey Sleephiker vyrobena ze dvou vrstev ultralehké a odolné pěny EVA, která váží pouhých 240 g a má protiskluzový povrch, který zabraňuje klouzání karimatky po podlaze stanu.

Protiskluzový povrch karimatky

Turistická karimatka Spokey Sleephiker zajišťuje vynikající tepelnou izolaci od země a poskytuje maximální komfort spánku. Je ideálním řešením pro ty, kteří se chtějí kdekoli a kdykoli cítit jako doma. Je velká (180×50 cm), tlustá (1,2 cm), velmi lehká (240 g) a po srolování nezabírá moc místa a nepředstavuje žádnou zbytečnou zátěž. Skvělé se osvědčí během výletu do hor a kempování. Největší výhodnou karimatky Spokey Sleephiker je její protiskluzový povrch, který zabraňuje klouzání karimatky po podlaze stanu.

Lehká a pohodlná pěnová karimatka

Spokey Sleephiker je model vyroben ze dvou vrstev ultralehké pěny EVA – díky dvouvrstvé struktuře karimatka dobře vyrovnává i nerovnosti terénu! Můžete ji velmi snadno srolovat, uložit do jakéhokoli zavazadla a mít ji tak vždy po ruce. S karimatkou Spokey Sleephiker si rychle a snadno připravíte místo ke spaní.

Technická specifikace Spokey Sleephiker

  • Materiál: pěna EVA
  • Rozměr karimatky: 180×50 cm
  • Tloušťka: 1,2 cm
  • Rozměr po složení: 50×17 cm
  • Protiskluzová: ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Sleephiker karimatka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi