Popis produktu

Sada masážních pomůcek Spokey SALAMBA je skvělá pro domácí masáž a relaxaci svalů. Masážní válečky a míčky pomáhají zvyšovat průtok krve, zlepšují pohyby během cvičení a snižují riziko zranění.

Sada Spokey SALAMBA pro masáž svalů obsahuje

  • Masážní váleček

  • Masážní váleček na chodidla

  • Masážní míček

  • Hladký míček

Masážní válec Spokey SALAMBA

Regenerační masážní váleček můžete používat během rozcvičky před tréninkem nebo po tréninkových cvičeních. Pomáhá urychlovat regeneraci masírovaných svalů a příjemně je uvolňuje. Používáním válečku můžete zpestřit svůj trénink, při kterém zapojíte i méně používané svalové skupiny. Skvěle se osvědčí i při posilovacím tréninku zad, břicha a nohou, kdy jeho struktura zároveň umožňuje jemnou či intenzivní masáž. Rozměr: 33 cm.

Masážní válec na chodidla Spokey SALAMBA

Jedinečný masážní váleček na chodidla je určen k relaxační masáži chodidel. Oceníte jej zejména po dlouhé celodenní pěší nebo cyklo turistice. Pomáhá zmírňovat bolest, zlepšovat prokrvení a posilovat klenbu chodidla. Byl navržen tak, aby se tvar a struktura dobře přizpůsobily tvaru vašeho chodidla. Lze jej také použít k masáži s ochlazujícími účinky, stačí ho dát před cvičením na hodinu do chladničky. Rozměry: 18 × 5 × 8,5 cm.

Masážní míček Spokey SALAMBA

Masážní míček Spokey SALAMBA se skvěle hodí ke stimulaci krevního oběhu, boji s celulitidou nebo během antistresových cvičení. Uvolňuje svalové napětí a podporuje regeneraci pokožky. Rozměr: 7,5 cm.

Hladký míček Spokey SALAMBA

Hladký míček se skvěle hodí pro automasáž. Je malý a vejde se do každé tašky, takže ho můžete mít vždy a všude s sebou. Masáž hladkým míčkem je založena na bodovém tlaku v místech, která způsobují bolest. Tato masáž uvolňuje svalové napětí a zmírňuje bolest v přetížené části těla. Rozměr: 6,6 cm.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey SALAMBA masážní set

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi