Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sada na šnorchlování Spokey RISKO, která obsahuje masku a šnorchl, vám umožní obdivovat krásy podmořského světa.

Maska poskytuje lepší viditelnost

Maska Spokey RISKO je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Její tvar a lícnice s páskem jsou vyrobeny ze silikonu, které se snadno a dobře přizpůsobí vaší tváři. Dvojitá skla zvětšují perspektivu a šířku pohledu pod vodou. Je dobře utěsněná, což znamená, že se voda během potápění nedostane dovnitř a použití masky je tak opravdu bezpečné!

Šnorchl umožňuje pohodlné dýchání pod vodou

Šnorchl Spokey RISKO je tou nejlepší volbou: je vyroben tak, aby se voda nedostala dovnitř. Je ideální jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé milovníky šnorchlování. Navržen pro pohodlné a snadné dýchání. Navíc má sponu k uchycení k masce.

Pro úplné pohodlí při používání je vhodné se řídit doporučeními odborníků:

  • Je důležité, aby maska ​​byla ideálně přizpůsobena tvaru obličeje. Proto nejprve přiložte masku na obličej a teprve poté upravte její velikost pomocí regulovatelného pásku.

  • Pro zajištění delší trvanlivosti masky ji po každém použití důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Po usušení masku skladujte v chladu a chraňte před slunečním zářením.

  • A pokud chcete, aby vaše maska ​​vypadala i po mnoha použitích stále jako nová, vložte ji do vlažné vody a přidejte citrónovou šťávu. Ponechte ji v takto připravené vodě několik hodin. Díky tomu bude silikon, který mohl mezitím změnit svoji barvu, vypadat znovu jako nový!

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey RISKO sada na šnorchlování maska + šnorchl

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi