Spokey Nico Eko jóga podložka

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 11,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Podložka na cvičení jógy Spokey Nico Eko vyrobena z ekologických materiálů, která dodává podložce pružnost, mechanickou odolnost, zajišťuje stabilitu a bezpečnost během tréninku. Vyrobena je ze 75 % termoplastického materiálu a 25 % surovin přírodního původu jako například rýžové slupky a bambus, díky čemuž je velmi odolná a příjemná na dotek. Určená pro protahovací cvičení, jógu, fitness trénink či na fyzioterapeutické cvičení. Protiskluzový povrch zaručí bezpečnost během cvičení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Pomocník při domácím cvičení

Použití TPE v kombinaci s přírodními materiály o tloušťce 5 mm výrazně zvyšuje kvalitu podložky a poskytuje výjimečné tlumení. Její protiskluzový povrch zajišťuje bezpečnost při cvičení a podložka neabsorbuje vlhkost, díky čemuž se velmi snadno udržuje v čistotě. Kombinace vybraných materiálů na výrobu je vhodná i pro alergiky. Spokey Nico Eko bude neocenitelným společníkem během protahovacích cvičení, při fitness tréninku, fyzioterapii či při provádění různých ásan v józe.

Pohodlné cvičení

Pravidelné cvičení pomáhá vymanit se z každodenních povinností, odbourávat stres a nastolit vnitřní rovnováhu. Organická podložka na jógu Spokey Nico Eco vám pomůže zvýšit úroveň vašeho cvičení. Je to nenahraditelný prvek tréninku, který poskytuje velmi dobrou stabilitu a má vynikající protiskluzové vlastnosti. Každodenní trénink tak nebude jen běžnou rutinou, ale přinese vám potěšení. Podložka na cvičení je vhodná pro začátečníky i pokročilé sportovce.

Kombinace ekologických surovin a termoplastické pěny

Spokey Nico Eco je velmi stabilní a poskytuje velmi dobré tlumení nárazů. Je to proto, že je vyrobena ze 75 % TPE a 25 % ze surovin přírodního původu jako rýžové slupky či bambus. Díky tomu je podložka lehčí a vhodná i pro alergiky. Má dobré protiskluzové vlastnosti, a co je nejdůležitější, je ekologická - bezpečná pro životní prostředí.

Technická specifikace Spokey Nico Eco

  • Materiál: 25 % přírodní materiál (rýžové slupky, bambus), 75 % TPE
  • Příjemně voní a poskytuje charakteristický mramorový vzhled
  • Snížení CO2 až o 23 %
  • Rozměr podložky: 180 × 60 cm
  • Tloušťka: 5 mm
  • Hmotnost: 840 g

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Spokey

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 180 cm
Hmotnosť: 1083 g
Výška: 0,5 cm
Hloubka: 60 cm

Obsah balení

Obsah balení: jóga podložka

Ostatní

Kód produktu: K928911

Recenze Spokey Nico Eko jóga podložka

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Spokey Nico Eko jóga podložka