Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Turistický batoh Spokey MOUNTAIN SOLAR o objemu 35 litrů, vybavený solárním panelem, je ideální pro horská dobrodružství, dlouhé a víkendové výlety.

Cestovní batoh se solárním panelem

Turistický batoh disponuje ekologickým solárním panelem, který využívá sluneční energii k nabíjení zařízení přes USB port. Díky solárnímu panelu si můžete během cesty nabít telefon, notebook, tablet, chytré hodinky nebo fotoaparát. Při jasném dni bez mraků můžete zcela nabít svůj chytrý telefon za 7 až 8 hodin. Solární panel využívá sluneční energii i ve dnech, kdy je zataženo. Můžete jej používat i samostatně bez batohu.

Objem a komfort

Batoh má objem 35 litrů a umožňuje zabalit všechny potřebné věci pro turistiku nebo víkendový pobyt. Použitý nosný systém a bederní pás se postarají o rovnoměrné rozložení zátěže a díky regulaci si můžete batoh přizpůsobit přesně podle vašich potřeb. Batoh je vybaven bočními popruhy pro připevnění trekingových holí či karimatky. Díky tomuto řešení budete mít naprosto volné ruce.

Kvalita a technologie

Díky použitým materiálům je batoh lehký a odolný před vnějšími vlivy a mechanickým poškozením. Má dvě hlavní kapsy a mnoho dalších menších kapes a přihrádek, díky kterým si můžete své věci v batohu pohodlně a přehledně uspořádat. Má také speciální sáček na solární panel - když zrovna nebudete panel používat, můžete jej složit a bezpečně uložit do speciálního sáčku.

Viditelný i po setmění

Součástí batohu jsou také reflexní prvky pro lepší viditelnost po setmění. To je obzvláště důležité při chůzi ve špatně osvětlených oblastech a podél cest.

Parametry Spokey MOUNTAIN SOLAR

  • Materiál: polyester

  • Hmotnost: 1,3 kg

  • Rozměry: 30 × 19 × 54 cm

  • Objem: 35 litrů

  • Solární panel: 2 ks, 4 W/6 V

  • Rozměr solárního panelu: 22 × 15 cm

  • Vestavěný USB port

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey MOUNTAIN SOLAR turistický batoh

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi