5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Spokey MIX ROLL 3 v 1 je sada fitness válců umožňující provádět různé cviky a posílit svalstvo.

Efektivní cvičení s fitness válcem

Fitness válce jsou jednoduché pomůcky, které mohou oživit vás domácí trénink. Používáním válců můžete zpestřit svůj trénink, při kterém zapojíte i méně používané svalové partie. Skvěle se osvědčí i při posilovacím tréninku zad, břicha a nohou, kdy zároveň poskytují jemnou či intenzivní masáž.

Skvělý způsob, jak posílit tělo

Malé rozměry válce umožňují jeho snadné skladování. Sada MIX ROLL obsahuje tři různé válce. Černý – tvrdý válec o největším průměru 14,5 cm se speciální strukturou pro jemnou masáž. Červený – středně tvrdý válec o menším průměru 9,5 cm se skvěle hodí k masáži ramen, horních končetin nebo horní části nohou. Nejmenší válec s pohodlnými rukojeťmi o průměru 3,5 cm je vhodný především pro bodovou masáž.

Fitness válce se od sebe liší svými průměry a tvrdostí, díky tomu si každý uživatel může zvolit válec podle toho, kterou část těla hodlá masírovat.

  • Tvrdý černý válec – používejte jej v případě, že jsou uvnitř vloženy i další dva válce. Je vhodný pro již zkušené uživatele s atletickou nebo svalnatou postavou.

  • Středně tvrdý červený válec – díky použitému měkčímu materiálu se jeho struktura neobtlačuje na tělo. Doporučuje se lidem, kteří ještě nemají zkušenost s válci. Je vhodný pro kteroukoli svalovou partii.

  • Nejmenší válec s rukojeťmi má 4 rotující hlavice, které zvyšují intenzitu tréninku. Ideální pro starší osoby nebo pro osoby s drobnější postavou.

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Spokey MIX ROLL 3 v 1 fitness masážní válec

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Gnat

21. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


-