Spokey MATARO II

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

12 399 Kč

Rezervace je zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Není skladem v žádné prodejně

Cena v e-shopu:

12 399 Kč

Doprava zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 123,99 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Rotoped Spokey MATARI II vám umožní zlepšit si zdravotní stav a spálit kalorie v pohodlí vašeho domova. Ergonomický design s možností nastavení výšky sedáku a sklonu řídítek, spolu s protiskluzovými pedály, zajišťují komfort při cvičení. Automatická regulace odporu v 32 stupních a setrvačník o hmotnosti 9 kg, s technologií Optimized Power, umožní plynulé zatížení. Na monitorování parametrů při cvičení využijete přehledný počítač s širokou škálou funkcí a díky Bluetooth můžete sledovat své výsledky na tabletu nebo mobilním telefonu. Manipulace je díky integrovaným kolečkům a váze 41 kg jednoduchá. Rotoped Spokey MATARI II je vhodný pro uživatele s váhou do 170 kg.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Odolná konstrukce využitím materiálů nejvyšší kvality

Spolehlivost a dlouhá životnost jsou při koupi domácích strojích na cvičení, jako je rotoped Spokey MATARI II, jedním z hlavních aspektů. Při rámu a mechanických částech byly použity materiály vysoké kvality, zaručující bezproblémovou funkci na mnoho let. Ergonomický design zaručuje efektivitu cvičení a stylový vzhled, vhodný do jakéhokoliv interiéru. Při celkové váze zařízení 41 kg, disponuje Spokey MATARI II nosností do 170 kg. Díky vysoce kvalitním materiálům a designu vám přinese radost a doplní váš domácí interiér i při rozměrech 94,5 x 56 x 152 cm.

Vybavení a funkce pro bezproblémové cvičení

Při manipulaci s rotopedem Spokey MATARI II využijete zabudované kolečka, díky čemuž ho dokáže přemístit téměř každý. Monitorování parametrů je hračkou, využitím inteligentního počítače, který dokáže měřit: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a pomocí zabudovaného pulsometru v řídítkách i tepovou frekvenci. Při cvičení si dokážete nastavit odpor v 32 stupních, jednoduše otočením kolečka na hlavním panelu. Rotopedy Spokey MATARI II mají počítač s širokou škálou funkcí a 15 přednastavenými programy, které vám umožní přizpůsobit trénink vašim individuálním potřebám. K dispozici je také manuální program. Velký a přehledný displej pro snadné sledování parametrů během cvičení. Díky technologií Bluetooth můžete sledovat výsledky vašeho tréninku na mobilních zařízeních (tablet, mobil) s bezplatným softwarem FitShow. Pomocí Google Street View můžete trénovat kdekoli na světě, můžete si vybrat vlastní trasu podle Google Maps a své výsledky můžete sdílet na sociálních sítích. Hmotnost setrvačníku je 9 kg, ale prostřednictvím technologie Optimized Power se dosáhne stejného výsledku jako se setrvačníkem s váhou 11 kg.

Možnost nastavení přesně podle vašich představ 

Ať už využijete rotoped vy, členové vaší rodiny, či známí, zařízení si dokážete přizpůsobit přesně podle vašich potřeb. Sedadlo je nastavitelné vertikálně i horizontálně, pootočením kolečka do maximální výšky 105 cm, pro co nejvhodnější vzdálenost od pedálů. Protiskluzová struktura a upevňovací pásky pedálů zaručí bezpečnost a ochranu před uklouznutím. Řídítka disponují možností nastavení sklonu, pro co nejvyšší pohodlí při cvičení a maximální výšku 152 cm. Model Mataro II má i praktický držák na láhev, aby každý, kdo na něm cvičí měl hned po ruce svůj oblíbený nápoj.

Parametry rotopedu Spokey MATARO II

 • Odpor: vnější magnetický 
 • 32-stupňová automatická regulace odporu 
 • Hmotnost setrvačníku: 9 kg/11k g
 • Regulace sedadla – vertikální i horizontální 
 • Nastavitelnost úhlu řídítek 
 • Pulsometr zabudován v rukojetích 
 • Vestavěná kolečka 
 • Maximální váha uživatele: 170 kg 
 • Funkce počítače: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, tepová frekvence, recovery, watt, rpm, body fat , bluetooth 
 • 15 tréninkových programů a manuální program 
 • Rozměry: 94,5 x 56 x 152 cm 
 • Max. Výška sedadla: 105 cm 
 • Max.výška řídítek: 152 cm 
 • Váha netto: 41 kg 
 • Váha brutto: 46 kg

 

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Barva: černá
Maximální nosnost: 170 Kg
Vestavěný počítač: Ano

Další vlastnosti

Značka: Spokey
Maximální nosnost: 170 Kg

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 34 cm
Výška: 102 cm
Hloubka: 65 cm
Hmotnost: 46 Kg

Další parametry

Vestavěný počítač: Ano
Funkce počítače: Bluetooth

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru