Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kolečkové brusle Spokey Makan jsou nejlepší volbou pro začátečníky i pro ty, kteří chtějí zdokonalovat své jízdní schopnosti. Byly vytvořeny, aby podpořily vášeň pro bruslení – chcete-li začít své nové dobrodružství, pomohou vám zvládnout všechny základy. A pokud jsou vám brusle již dobře známy, model Makan bude ideální volbou pro freestyle a dynamickou jízdu.

Pro začátečníky i pokročilé

Mají možnost regulace velikosti, díky čemuž si přizpůsobíte brusle podle vlastních potřeb. A co víc - rostou spolu s uživatelem. Je to také nejlepší volba pro ty, kteří mají velikost na rozhraní. Maximální pohodlí a komfort během bruslení vám zajistí speciálně profilovaná vnitřní bota (zabraňuje pohybu paty při jízdě), která v kombinaci s trojitým systémem zapínání umožňuje dokonalé uchycení boty k noze a také poskytuje nejvyšší úroveň bezpečnosti.

Bezpečnost a pohodlí během jízdy

Kolečkové brusle Spokey Makan mají hliníkový podvozek a ložiska ABEC9 z chromové oceli, která zajišťují odolnost, nejvyšší přesnost a vysokou rychlost jízdy. Kolečka jsou vyrobena z odolného polyuretanu o tvrdosti 82A, optimální pro rekreační bruslení. Díky tomu všemu je model Makan silnější, odolnější vůči poškození a především poskytují vynikající jízdní vlastnosti.

Rozměr/délka vložky v cm

  • 32-35: 19-22 cm
  • 36-39: 22-25 cm
  • 40-43: 25-28 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Makan 32-35 černo-zelené

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi