Spokey Magnus


Béžecký pás, Maximální nosnost: 130 kg, Vestavěný počítač, Vestavěný displej, Bluetooth, Měření tepu, Max. rychlost: 20 km/hod.. Více info


Cena 23 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 240 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrický běžecký pás Spokey Magnus je nejlepším osobním trenérem, jakého můžete mít. Pás je vybaven počítačem, který vám umožní zvolit si tréninkové parametry, optimálně přizpůsobené svým potřebám, změřit čas, vzdálenost, rychlost, počet spálených kalorií, puls atd. Na běžeckém pásu můžete běžet maximální rychlostí až 20 km/hod. Připojte si běžecký pás k telefonu přes Bluetooth a vychutnejte si kvalitní zvuk z reproduktorů zabudovaných v běžeckém pásu. Systém Air Blast s funkcí ventilátoru zvyšuje efektivitu vašeho organismu a výrazně zvyšuje komfort používání běžeckého pásu. Když běžecký pás právě nepoužíváte, můžete jej jednoduše složit.

Nejlepší osobní trenér

Elektrický běžecký pás je perfektním fitness strojem, který vám umožní vytvarovat postavu, ale zároveň zlepšit kondici a posílit srdce. Je nejlepším osobním trenérem, jakého můžete mít. Zaujme svým jedinečným designem a moderním provedením.

12 přednastavených programů

Elektrický běžecký pás je vybaven počítačem, který vám umožní zvolit si tréninkové parametry, které jsou optimálně přizpůsobeny vašim potřebám, může změřit čas, vzdálenost, rychlost, počet spálených kalorií, puls atd. Nechybí 12 přednastavených programů určených pro ty, kteří chtějí být fit a budovat formu. Všechny parametry tréninku lze průběžně kontrolovat na velkém 7" LCD displeji.

15 různých úhlů sklonu

Na běžeckém pásu můžete běžet maximální rychlostí až 20 km/hod, takže si bez problémů užijete i rychlý trénink. Můžete si také nastavit 15 různých úhlů sklonu podle vaší kondice. Pro větší pohodlí a bezpečnost má běžecký pás protiskluzovou strukturu pásu. Po připojení k aplikaci FitShow můžete běžet tematickým prostředím, jako poušť, prérie, nebo les. Připojte si běžecký pás k telefonu přes Bluetooth a vychutnejte si kvalitní zvuk z reproduktorů zabudovaných v běžeckém pásu.

Praktické uskladňování

Systém Air Blast s funkcí ventilátoru zvyšuje efektivitu vašeho organismu a výrazně zvyšuje komfort používání běžeckého pásu. Když jej právě nepoužíváte, můžete ho jednoduše složit, čímž zabere méně místa. Opětovné rozložení je velmi jednoduché. Při každodenním používání jsou také užitečná vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci. Díky nim můžete snadno přesunout běžecký pás na požadované místo.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 130 Kg
Max. rychlost 20 km/hod.
Vestavěný počítač Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Magnus

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi