Spokey Lucy Eko podložka na cvičení

999 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 9,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Skládací podložka na cvičení Spokey Lucy Eko je vyrobena z ekologických materiálů. Přináší tím podložce pružnost, mechanickou odolnost, poskytuje stabilitu s protiskluzovými vlastnostmi a zajišťuje tak bezpečnost během tréninku. Podložka je velmi lehká a lze ji jednoduše složit během několika vteřin. Je vyrobena ze 75 % termoplastického elastomeru a 25 % surovin přírodního původu jako například rýžové slupky a bambus. Spokey Lucy Eko bude neocenitelným společníkem během protahovacích cvičení, při fitness tréninku, fyzioterapii či při provádění různých ásan v józe. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Pomocník při domácím cvičení

Použití TPE v kombinaci s přírodními materiály o tloušťce 6 mm výrazně zvyšuje kvalitu podložky a poskytuje výjimečné tlumení. Její protiskluzový povrch zajišťuje bezpečnost při cvičení a podložka neabsorbuje vlhkost, díky čemuž se velmi snadno udržuje v čistotě. Kombinace vybraných materiálů na výrobu je vhodná i pro alergiky. Spokey Lucy Eko bude neocenitelným společníkem během protahovacích cvičení, při fitness tréninku, fyzioterapii či při provádění různých ásan v józe.

Cvičení vždy po ruce

Podložka vyrobena z ekologických materiálů přinese především komfort vašemu tréninku. Možnost složení výrazně zjednoduší její skladování. Spokey Lucy Eko podložka vám poskytuje neuvěřitelnou stabilitu a má velmi dobré protiskluzové vlastnosti. Podložka na cvičení je vhodná pro začátečníky i pokročilé sportovce.

Kombinace ekologických surovin a termoplastické pěny

Spokey Lucy Eko podložka na cvičení je velmi stabilní a poskytuje velmi dobré tlumení nárazů. Je to proto, že je vyrobena ze 75 % TPE a 25 % ze surovin přírodního původu jako rýžové slupky či bambus. Díky tomu je podložka lehčí a co je nejdůležitější, je ekologická - bezpečná pro životní prostředí.

Technická specifikace Spokey Lucy Eko

  • Materiál: 25 % přírodní materiál (rýžové slupky, bambus), 75 % TPE
  • Příjemně voní a poskytuje charakteristický mramorový vzhled
  • Snížení CO2 až o 23 %
  • Rozměr podložky: 180 × 60 cm
  • Tloušťka: 6 mm
  • Hmotnost: 850 g
  • Certifikace: OK-BIOBASED

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Spokey

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 180 cm
Hmotnosť: 1167 g
Výška: 0,6 cm
Hloubka: 60 cm

Obsah balení

Obsah balení: podložka na cvičení

Ostatní

Kód produktu: K928910

Recenze Spokey Lucy Eko podložka na cvičení

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Spokey Lucy Eko podložka na cvičení