Spokey Longbay Pro barevný


Longboard, Určení: univerzální, Maximální nosnost: 100 kg, Hmotnost: 3700 kg. Více info


Cena 2 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 26 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Longboard Spokey Longbay Pro je delší a širší než klasický skateboard, díky čemuž poskytne vynikající stabilitu a umožní dosahovat ještě vyšší rychlosti. Určen pro rychlou jízdu po zpevněném povrchu i pro dlouhé přejezdy či volný sjezd ve vysoké rychlosti. Vyroben je ze 7vrstvého kanadského javoru, což je velmi odolné a pružné dřevo.

Longboard pro milovníky vysokých rychlostí

Spokey Longbay Pro je longboard, který vám umožní dosáhnout neuvěřitelné rychlosti. Je vybaven ložisky ABEC-7, která jsou přizpůsobena rychlé a dynamické freestylové jízdě. Pokud chcete zvládnout základy jízdy na skateboardu a objevit v sobě vášeň pro skating, pak longboard Spokey bude tou správnou volbou. Pokud už základy dobře ovládáte, bude longboard Longbay Pro perfektní pro technickou a dynamickou freestylovou jízdu. Umožní vám vyvíjet ultra vysoké rychlosti při současném zachování skvělé přilnavosti k zemi. A co víc, skvěle absorbuje vibrace způsobené během jízdy po nerovném povrchu, díky velkým a měkkým polyuretanovým (PU) kolečkům.

Kvalitní zpracování

Longboard Spokey je vyroben ze 7vrstvého ruského javoru, který má odolné a pružné dřevo, díky čemuž se nejčastěji používá k výrobě skateboardu. Díky tomu je extrémně odolný – zapomeňte na rozlámané desky a opotřebovaná kolečka. Koneckonců, polyuretan, ze kterého jsou kolečka vyrobena, je extrémně odolný proti oděru a opotřebení během jízdy. A navíc, velká kolečka a vyšší trucky u modelu Longbay Pro příznivě ovlivňují pružnost, manévrovatelnost a umožňují větší svobodu v zatáčkách.

Technická specifikace Spokey Longbay Pro

  • Materiál: 7vrstvý kanadský javor
  • Ložiska: ABEC-7
  • Kolečka: 70 × 51 mm, PU
  • Tvrdost koleček: 78A
  • Truck: 7" hliník
  • Povrch desky: transparentní grip tape potisk na desce + transparentní grip

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva mix barev
Maximální nosnost 100 Kg
Určení univerzální

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Longbay Pro barevný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi