Popis produktu

Masážní kruh Spokey Leda je skvělá pomůcka při cvičení jógy, pilates nebo při strečinku. Pomáhá posílit svaly, zmírňovat bolest a zlepšit flexibilitu. Je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé. Kruh je vyroben z kvalitního materiálu, který zajistí dlouhou životnost.

Ideální pomůcka pro cvičení jógy

Pravidelné cvičení jógy udrží pevné a ohebné tělo. Je to také vynikající způsob jak odbourat stres a zharmonizovat vitální funkce těla a psychiku. Spojením dechových, mentálních a tělesných technik se posiluje imunitní systém a člověk se tak může dopracovat k zdravějšímu tělu. Masážní kruh mohou používat i lidé, kteří teprve s jógou začínají. Je vhodný pro každého, bez ohledu na věk, váhu nebo fyzickou kondici.

Vhodné i pro strečink, pilates nebo rehabilitaci

Jóga kruh umíte využít i při posilovacích cvicích, pilates ale také poslouží jako dobrá pomůcka při strečinku. Pomůže vám tak zvětšit rozsah pohybů a flexibilitu svalů. Je vhodný i při rehabilitačních cvičeních, kdy pomáhá odstraňovat bolest zad, páteře a končetin. Stačí umístit kruh pod určitou část těla a pohybovat se spolu s kruhem.

Parametry

  • Materiál: EVA + PP

  • Rozměry: 33 × 13 cm

  • Hmotnost: 1 050 g

  • Maximální nosnost: 150 kg

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Leda

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno