Popis produktu

Přilba Spokey K928239 určená pro dospělé a mládež je zhotovena z lehkých a bezpečných materiálů. Je dokonalá pro ochranu hlavy při jízdě na bruslích, skateboardu, kole či koloběžce. Regulační systémy Head Lock umožňují optimálně přizpůsobit přilbu obvodu hlavy uživatele. Bezpečnostní klip umožňuje snadné zapnutí a odepnutí přilby. Přilba váží pouhých 350 g a je vyrobena technologií In-Mold.

Spokey SINGLETRAIL K928239 55-58 cm

Přilba určená pro dospělé a mládež je zhotovena z lehkých a bezpečných materiálů. Přilba má certifikát CE, vyhovuje normě EN1078. Je dokonalá pro ochranu hlavy při jízdě na bruslích, skateboardu, kole či koloběžce.

Regulační systémy Head Lock 

Přilba je vyrobená v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami. Pro bezpečnost a pohodlí uživatele je velmi důležité správné přizpůsobení přilby. Regulační systémy Head Lock umožňují optimálně přizpůsobit přilbu obvodu hlavy uživatele. Bezpečnostní klip umožňuje snadné zapnutí a odepnutí přilby.

Chrání čelo i zátylek

Díky pevnému rozšířenému kšiltu přilba chrání čelo i zátylek. Přilba je vybavena mnoha ventilačními otvory, které účinně zvládnou přebytečné teplo i při velmi intenzivní zátěži.

Technologie In-Mold

Přilba váží pouhých 350 g a je vyrobena technologií In-Mold. Jak to funguje? Vnitřní vrstva EPS je vstřikována do vnější tvrdé polykarbonátové skořepiny a díky tomu má přilba vysokou stabilitu, nízkou hmotnost, zaručí vám bezpečí a je velice odolná.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey SINGLETRAIL přilba 55-58 cm zelená

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno