Popis produktu

Přilba Spokey K928238 určená pro dospělé a mládež je zhotovena z lehkých a bezpečných materiálů. Je doporučená pro ochranu hlavy při jízdě na kole, skateboardu či koloběžce. Regulační systémy Head Lock umožňují optimálně přizpůsobit přilbu obvodu hlavy uživatele. Bezpečnostní klip umožňuje snadné zapnutí a odepnutí přilby. Přilba váží pouhých 350 g a je vyrobena technologií In-Mold.

Spokey SINGLETRAIL K928238 58-61 cm

Přilba určená pro dospělé a mládež je zhotovena z lehkých a bezpečných materiálů. Přilba má certifikát CE, vyhovuje normě EN1078. Je dokonalá pro ochranu hlavy při jízdě na bruslích, skateboardu, kole či koloběžce.

Regulační systémy Head Lock 

Přilba je vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami. Pro bezpečnost a pohodlí uživatele je velmi důležité správné přizpůsobení přilby. Regulační systémy Head Lock umožňují optimálně přizpůsobit přilbu obvodu hlavy uživatele. Bezpečnostní klip umožňuje snadné zapnutí a odepnutí přilby.

Chrání čelo i zátylek

Díky pevnému rozšířenému kšiltu přilba chrání čelo i zátylek. Přilba je vybavena mnoha ventilačními otvory, které účinně zvládnou přebytečné teplo i při velmi intenzivní zátěži.

Technologie In-Mold

Přilba váží pouhých 350 g a je vyrobena technologií In-Mold. Jak to funguje? Vnitřní vrstva EPS je vstřikována do vnější tvrdé polykarbonátové skořepiny a díky tomu má přilba vysokou stabilitu, nízkou hmotnost, zaručí vám bezpečí a je velice odolná.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey SINGLETRAIL přilba 58-61 cm modrá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno