Spokey Life K927064 Longboard

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Longboard Spokey Life K927064 je určen především pro rekreační jezdce, kteří hledají kvalitní vybavení s originálním designem. Skateboardy Spokey jsou vyrobeny v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami. Deska longboardu je vyrobena ze 7 vrstev kanadského javoru, který zajišťuje odpovídající životnost produktu. Ložiska ABEC7 zajišťují plynulé točení koleček.

Kvalitní vybavení s originálním designem

Longboard Spokey Life je určen především pro rekreační jezdce, kteří hledají kvalitní vybavení s originálním designem. Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály té nejvyšší kvality.

Originálni design

Víme, že je důležité se odlišit, proto klademe zvláštní důraz originálnímu a vypracovanému designu. Skateboardy Spokey jsou vyrobeny v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami.

Technologie

Deska longboardu je vyrobena ze 7 vrstev kanadského javoru, který zajišťuje odpovídající životnost produktu. Ložiska ABEC7 zajišťují plynulé točení koleček, které díky své pružnosti a odolnosti proti odření umožňují pohodlnou jízdu na různém typu povrchu. A co víc, longboard je stabilnější a ovladatelnější v zatáčkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá
Maximální nosnost 100 Kg

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Life K927064 Longboard

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno