Popis produktu

Přilba Spokey Pumptrack je dokonalá pro ochranu hlavy při jízdě na bruslích, skateboardu, kole či koloběžce. Je určena pro juniory a dospělé. Přilba váží pouhých 300 g a je vyrobena technologií In-Mold - pevné a neoddělitelné spojení polykarbonátové skořepiny s konstrukcí EPS přilby. Bezpečnostní klip umožňuje snadné zapnutí a odepnutí přilby.

Spokey Pumptrack juniorská přilba 54-58 cm

Přilba je určena pro ochranu hlavy při jízdě na bruslích, skateboardu, kole či koloběžce pro juniory i dospělé. Je zhotovena z lehkých a bezpečných materiálů. Přilba má certifikát CE, vyhovuje normě EN1078.

Regulační systémy Head Lock

Přilba má originální design v úplně nové kolekci značky Spokey. Pro bezpečnost a pohodlí uživatele je velmi důležité správné přizpůsobení přilby. U přileb Spokey jsou použité regulační systémy Head Lock, které umožňují optimálně přizpůsobit přilbu obvodu hlavy uživatele. Bezpečnostní klip umožňuje snadné zapnutí a odepnutí přilby.

Vysoká stabilita a nízká hmotnost

Přilba váží pouhých 300 g a je vyrobena technologií In-Mold. Jak to funguje? Vnitřní vrstva EPS je vstřikována do vnější tvrdé polykarbonátové skořepiny a díky tomu má přilba vysokou stabilitu, nízkou hmotnost, zaručí vám bezpečí a je velice odolná.

Light Weight Technology 

In-Mold technologie je pevné a neoddělitelné spojení polykarbonátové skořepiny s konstrukcí EPS přilby. Umožňuje navržení více ventilačních otvorů. Přilby jsou velmi lehké, odolné a pevné.


 
 

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Pumptrack 54-58 cm červená

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno