Popis produktu

Rychleschnoucí ručník Spokey K922206 se zábavnou grafikou ze savého, měkkého a velmi příjemného materiálu je ideální volbou pro děti. Využijete ho doma v koupelně, ve školce, při návštěvě bazénu, při kempování, pikniku, cestování. Navzdory jeho velikosti 80 × 160 cm ručník zabírá o cca 80 % méně místa než běžný froté ručník, je 6× lehčí a 4× rychleji absorbuje vodu.

Ručník se zábavnou grafikou

Rychleschnoucí ručník se zábavnou grafikou ze savého, měkkého a velmi příjemného materiálu je ideální volbou pro děti. Z ručníku jednoduše vytvoříte hrací pole a dětem můžete zpestřit pobyt u vody či v koupelně zábavnou hrou.


Rychleschnoucí ručník

Rychleschnoucí ručník Spokey Mobile využijete doma v koupelně, ve školce, při návštěvě bazénu, při kempování, pikniku, cestování – ať už na dovolené či na turistické výpravě nebo na pláži. Skvěle se osvědčí i jako podložka na pláž nebo na trávu. 

Zabírá o cca 80 % méně místa

Navzdory jeho velikosti 80 × 160 cm, ručník zabírá o cca 80 % méně místa než běžný froté ručník - ve složeném stavu má rozměry 7 × 8 × 23 cm. Je 6× lehčí a 4× rychleji absorbuje vodu než klasický ručník. Součástí ručníku je i praktický obal pro snadnější a pohodlné přenášení a úschovu. Po zašpinění ho stačí propláchnout ve vodě o teplotě do 30 °C.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey K922206 rychleschnoucí ručník 80 × 160 cm

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno