Popis produktu

Sportovní a cestovní ručník Spokey K922205 ze savého, měkkého a velmi příjemného materiálu, je ideální volbou pro zapálené sportovce, cestovatele a turisty. Skvěle se osvědčí i jako podložka na pláž nebo na trávu. Navzdory jeho velikosti 80 × 160 cm, ručník zabírá o cca 80 % méně místa než běžný froté ručník, je 6× lehčí a 4× rychleji absorbuje vodu než klasický ručník.

Spokey Marsala sportovní ručník 80 × 160 cm

Sportovní a cestovní ručník ze savého, měkkého a velmi příjemného materiálu je ideální volbou pro zapálené sportovce, cestovatele a turisty. Díky speciálnímu polyesterovému a polyamidovému vláknu zabere o cca 80 % méně místa než běžný froté ručník.

Rychleschnoucí materiál

Rychleschnoucí ručník Spokey Marsala doporučujeme využít pro všechny druhy sportu, při návštěvě posilovny, bazénu, při kempování, pikniku, cestování – ať už na dovolenou, či na turistické výpravy nebo na pláži. Skvěle se osvědčí i jako podložka na pláž nebo na trávu. 


Zabírá o cca 80 % méně místa než běžný froté ručník

Navzdory jeho velikosti 80 × 160 cm ručník zabírá o cca 80 % méně místa než běžný froté ručník - ve složeném stavu má rozměry 8 × 9,5 × 23,5 cm. Je 6× lehčí a 4× rychleji absorbuje vodu než klasický ručník. Součástí ručníku je i praktický obal pro snadnější a pohodlné přenášení a úschovu. Po zašpinění ho stačí propláchnout ve vodě o teplotě do 30 °C.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey K922205 rychleschnoucí ručník 80 × 160 cm

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno