Spokey HALF FIT 65cm gymnastický míč 2 v 1 zelený

Popis produktu

Gymnastický masážní míč 2 v 1 Spokey HALF FIT je perfektní fitness pomůcka. Jedna polovina míče má hladký povrch a druhá polovina je s masážními výstupky. Hlavním úkolem masážních výstupků je masírovat tělo, což vede k rychlejší regeneraci svalů. Zdánlivě jednoduchá cvičení přinášejí skvělé výsledky. Pomůžou vám ve formování postavy, rozvíjet zdravé návyky a udrží vás v dobré fyzické kondici. S míčem lze bezpečně provádět cviky, při kterých je omezen kontakt se zemí. Lze ho využít nejen během cvičení či rehabilitace, ale také jako židli, která uleví páteři během dlouhých hodin strávených v kanceláři nebo doma u počítače. Je vyroben z neklouzavého materiálu. Balení obsahuje praktickou pumpičku, která vám umožní rychle a pohodlně nafouknout míč.

Jak správně vybrat velikost gymnastického míče?

Gymnastický míč Spokey HALF FIT je vyroben ve třech velikostech (průměrech): 55 cm, 65 cm a 75 cm. Pro maximalizaci efektu cvičení zvolte velikost míče podle vaší výšky:

  • Průměr míče 55 cm - výška postavy 150-165 cm

  • Průměr míče 65 cm - výška postavy 160-175 cm

  • Průměr míče 75 cm - výška postavy 175-190 cm

Úhel mezi stehny a horní části těla a úhel mezi stehny a lýtky by měl být 90 stupňů s volně položenými chodidly na zemi. Takto správně zvolená velikost míče je ideální k sezení na míči.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey HALF FIT 65cm gymnastický míč 2 v 1 zelený

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi