Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Dětské regulovatelné kolečkové brusle Spokey Hasbro Strive Nerf jsou skvělou volbou pro vaše děti, jak jim ukázat jedinečný svět skatingu díky jedinečné grafice a výrazným barvám. Jsou regulovatelné, to znamená, že budou růst společně s vašimi dětmi. S trojitým systémem zapínání přinesou maximální bezpečnost během jízdy.

Regulovatelné kolečkové brusle

Díky regulovatelným kolečkovým bruslím se nemusíte obávat zvolené velikosti – možnost nastavení velikosti vám umožní optimálně přizpůsobit botu noze. A co víc – brusle rostou spolu s vašimi dětmi, a vy nemusíte svým dětem kupovat rok co rok nové brusle. Měkký vnitřek boty poskytuje výjimečný komfort během jízdy.

Rozměr/délka vložky v cm

  • 28-32: 17–20 cm
  • 33-37: 21–24 cm

Vytvořeny s ohledem na ty nejmenší

Kolečkové brusle můžete rychle a bezproblémově nastavit pro potřebnou velikost, která vám umožní optimálně přizpůsobit botu noze. Tento úkon vám zabere jen několik sekund. U tohoto modelu byl podvozek vyroben z hliníku, který zaručuje dlouhou životnost při zachování velmi nízké hmotnosti. Kolečka jsou vyrobena z odolného PU o tvrdosti 82A, který je optimální pro rekreační jízdu. Ložiska ABEC7 Carbon zaručují nejvyšší přesnost, dlouhou životnost a odpovídající rychlost jízdy.

Trojitý systém zapínání

Šňůrky, suchý zip a dvojitá spona zaručuje nejen optimální přizpůsobení nohám, ale především nejvyšší úroveň bezpečnosti. Pro snazší udržování rovnováhy a lepší obratnost během jízdy jsou použity dvě velikosti koleček, v závislosti na zvolené velikosti.

Technická specifikace Spokey Hasbro Strive Nerf

  • Regulovatelné kolečkové brusle
  • Podvozek: hliník
  • Ložiska: ABEC-7 Carbon
  • Kolečka: PU 82A
  • Trojitý systém zapínání

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Spokey Hasbro Strive Nerf 33-37 černo-modré

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi