Cena v prodejně:

5 999 Kč

Rezervace je zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Není skladem v žádné prodejně

Cena v e-shopu:

5 999 Kč

Doprava zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 59,99 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Rotoped Spokey GRIFFIN vám umožní zlepšit si váš zdravotní stav a spálit kalorie efektivně v pohodlí vašeho domova. Ergonomický design s možností nastavení výšky sedáku a sklonu řídítek, spolu s protiskluzovými pedály, zajišťují komfort při cvičení. Odolná konstrukce, využitím kvalitních materiálů zaručí vysokou životnost. Regulace magnetického odporu v 8 stupních a setrvačník o hmotnosti 5 kg, s technologií Optimized Power, umožní plynulé zatížení podle potřeby. Na monitorování parametrů při cvičení využijete přehledný počítač a zabudovaný pulsometer. Manipulace je díky zabudovaným kolečkům a váze 20 kg jednoduchá. Rotoped Spokey GRIFFIN je vhodný pro uživatele s váhou do 130 kg.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Odolná konstrukce využitím materiálů nejvyšší kvality

Spolehlivost a dlouhá životnost jsou při koupi domácích strojů na cvičení, jako je rotoped Spokey GRIFFIN, jedním z hlavních aspektů. Při rámu a mechanických částech byly použity materiály vysoké kvality, zaručující bezproblémovou funkci na mnoho let. Ergonomický design zaručuje efektivitu cvičení a stylový vzhled, vhodný do jakéhokoliv interiéru. Při celkové váze zařízení 20 kg, disponuje Spokey Griffin nosností do 130 kg. Díky svým rozměrům 67,5 x 48,5 x 120 cm je vhodný i do zúžených prostor bytů.

Vybavení a funkce pro bezproblémové cvičení

Při manipulaci s rotopedem Spokey GRIFFIN využijete zabudované kolečka, díky čemuž ho dokáže přemístit téměř každý. Monitorování parametrů je hračkou, využitím inteligentního počítače, který dokáže měřit: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a pomocí zabudovaného pulsmetru v řídítkách i tepovou frekvenci. Při cvičení si dokážete nastavit magnetický odpor v 8 stupních, jednoduše otočením kolečka pod řídítky. Hmotnost setrvačníku je 5 kg, ale prostřednictvím technologie Optimized Power se dosáhne stejného výsledku jako se setrvačníkem s váhou 7 kg.

Možnost nastavení přesně podle vašich představ

Ať už využijete rotoped vy, členové vaší rodiny, či známí, zařízení si dokážete přizpůsobit přesně podle vašich potřeb. Sedadlo je nastavitelné vertikálně, pootočením kolečka do maximální výšky 90 cm, pro co nejvhodnější vzdálenost od pedálů. Protiskluzová struktura a upevňovací pásky pedálů zaručí bezpečnost a ochranu před uklouznutím. Řídítka disponují možností nastavení sklonu, pro co nejvyšší pohodlí při cvičení a maximální výšku 120 cm.


 

Parametry rotopedu Spokey GRIFFIN

 • Odpor: vnější magnetický
 • 8-stupňová manuální regulace odporu
 • Hmotnost setrvačníku: 5 kg/7 kg
 • Regulace sedadla - vertikální
 • Nastavitelnost úhlu řídítek
 • Pulsmetr zabudovaný v rukojetíchVestavěné kolečka
 • Maximální váha uživatele: 130 kg
 • Funkce počítače: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, tepová frekvence
 • Rozměry: 67,5 x 48,5 x 120 cm
 • Max. výška sedáku: 90 cm
 • Max. výška řídítek: 120 cm
 • Váha netto: 20 kg
 • Váha brutto: 22,5 kg

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Barva: černá
Maximální nosnost: 130 Kg
Vestavěný počítač: Ano

Další vlastnosti

Značka: Spokey
Maximální nosnost: 130 Kg

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 29 cm
Výška: 71 cm
Hloubka: 53 cm
Hmotnost: 22,5 Kg

Další parametry

Vestavěný počítač: Ano
Funkce počítače: tepová frekvence

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru