Spokey Ganesha Eko jóga blok

569 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 5,69 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jóga blok Spokey Ganesha Eko, který je vyroben z ekologických materiálů. Tato pomůcka bude skvělou volbou jako podpora během cvičení jógy. Blok je vyroben ze 75 % pěny EVA a 25 % surovin přírodního původu jako například rýžové slupky a bambus. Pravidelné cvičení jógy pomáhá vymanit se z každodenních povinností, odbourat stres a nastolit vnitřní rovnováhu. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Cesta k józe

Nezáleží na tom, jestli s jógou teprve začínáte nebo se jí věnujete už nějaký čas. Blok jógy Spokey Ganesha Eko je nezbytným prvkem vybavení pro každého, kdo chce cvičit jógu doma. Pro začínající jogínů může sloužit jako podpora všude tam, kde je požadována větší flexibilita než ta, kterou momentálně máte. Blok na jógu se používá hlavně na natahování rukou, nohou a zad. Umožňuje také pokročilejším jogínům lépe využívat možnosti a více pohodlí při cvičení.

Materiál z pěny EVA a ekologických surovin

Blok na jógu Spokey Ganesha Eko je velmi stabilní a příjemný na dotek. Je to proto, že je vyroben ze 75 % pěny EVA a 25 % surovin přírodního původu jako jsou rýžové slupky a bambus. Díky tomu je blok lehčí a odolnější než jiné bloky na jógu.

Bezpečná podpora během cvičení jógy

Blok se stane vaším oblíbeným partnerem během tréninku - při provádění ásan nebo při hledání a udržování rovnováhy. Díky bloku jógy se váš trénink posune na vyšší úroveň. Je skvělý na strečink a dělá cvičení bezpečnějším a snadněji vykonatelným. Můžete jej použít jako podporu pro ásany vleže, ve stoje nebo v sedě. Blok na jógu pomáhá zaujmout bezpečnou pozici a dodává vám stabilitu a rovnováhu. Může se také použít na pilates nebo fyzioterapeutické cvičení.

Technická specifikace Spokey Ganesha Eko

  • Materiál: 25 % přírodní suroviny (rýžové slupky, bambus), 75 % pěna EVA
  • Vzhledem připomíná mramorový vzhled a navíc příjemně voní
  • Snížení CO2 až o 23 %
  • Hmotnost: 400-550 g
  • Certifikace: OK-BIOBASED

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Spokey

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 16 cm
Hmotnosť: 633 g
Výška: 9 cm
Hloubka: 24 cm

Obsah balení

Obsah balení: jóga blok

Ostatní

Kód produktu: K928906

Recenze Spokey Ganesha Eko jóga blok

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Spokey Ganesha Eko jóga blok